HDD Geri Getirme

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Merhaba Arkadaşlar Harici Hard diskimiz var ve hard diskin içindeki cd dönmüyor. Geri getirme programı ile getirdim bir kısmını ama istediğim şeyi getirmiyor. 3 yıl öncenin görüntüleri var ama daha 1 ay olmayan görüntüyü getirmiyor.bir kısmı var daha doğrusu ama bana videonun birleşmiş hali lazım o da gelmiyor.parça parça hali geliyor. Ben parça haline de razıyım ama tamamı gelmiyor. nasıl getiririm ? bir çok program denedim ama hepsi aynı yerleri getirdi. başka bir yolu var mı ? bilgisayarcı dedi ki veri kurtarma yerleri var ama adamlar dolarla euro ile konuşuyor 300 euro vb gibi... Bende o kadar para vermem. Sizce nasıl çözerim ?

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Ne yazık ki 2 ay önce bitti. Yani içinden 2-3 kere ses geliyor bilgisayardan ses geliyor ama sonra hdd deki ses gidince bilgisayardan da hdd çıktı gibi bir ses geliyor. toplasan 5-10 saniye sürüyor. eskiden tanımıyordu ama çıktı sesi de gelmediği için taratabiliyordum şimdi hiç görmüyor.

benim hdd yi sallayınca öyle oluyordu. sıkıntısı büyük heralde. istersen veri kurtarma merkezine git istersen yeni hdd al, diski yeni hdd ye koy.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.