Hedef Bilgisayara Sızın! DarkComet 5.3.1 Kurulumu ve Kullanımı - No-IP Kullanmadan

18 Haz 2009
80
0
anlattıklarının hepsini yaptım ama kişi benim listeme hiç düşmüyor arkadaşın pc bu antiyide silip yaptım yine olmadı yardımcı olursan sevinirim

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Sana yakısmiyo kardesim hic yakıstıramadim sana sen o server ini bize yedirdin diyelim ki ben bilerek indirdim ve soydum onu sadece serverin var eger delikanliysan solersin kac tane kisiye serverini yedirdin onlari kendime cekip silicem yada senin ip den pc ne kali uzerinden pc ni yakicam k.b kardesim benim arkadasima server yedirmişsin su aralar calisiyorum ama en kisa zaman da senin pc ne anakart yakan virus yollicam rahat ol... lamer seni!!

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Sana yakısmiyo kardesim hic yakıstıramadim sana sen o server ini bize yedirdin diyelim ki ben bilerek indirdim ve soydum onu sadece serverin var eger delikanliysan solersin kac tane kisiye serverini yedirdin onlari kendime cekip silicem yada senin ip den pc ne kali uzerinden pc ni yakicam k.b kardesim benim arkadasima server yedirmişsin su aralar calisiyorum ama en kisa zaman da senin pc ne anakart yakan virus yollicam rahat ol... lamer seni!!

Kanıtlamanda ve hayallerinde iyi şanslar.. Bütün konularıma aynı yorumu atmışsın, özel bir problemin var ise telefon numaramı vereyim, 1-2 laflayalım senle.

usta70

Yeni üye
25 Eki 2013
16
0
Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir no-ip kullanıyorum. son 3 gündür kurbanı göremiyorum. Sebebi ne olabilir? Ne yapmam gerekir?

ZeroCooll

Uzman üye
18 Mar 2015
1,099
1
Root@Temp
Kimse indirmesin trojen virusu ve botnet virusu var ole bi yanlis yapip indirmeyin ama prof saniz indirip ciplaklastirin onun kurbanlarini flood edin sen cekin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.