Hedef Kişiyi WhatsApp'tan Düşürmek [Yanıt Vermiyor-Durduruldu Hatası]

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Dostum Kullandım Ama Benimde WP Çöktü :D

Demekki konuyu dikkatli okumadınız,gönderdiğiniz kodu kendi cihazınızda görmeden WhatsApp web üzerinden silmek zorundasınız.Yoksa telefon işkence ile birlikte WhatsApp Yanıt Vermiyor hatası ile atıcaktır.Atmaz ise o zaman sıkıntı telefonu yeninden başlatarak ve WhatsApp'ı silerek düzeltirsin.Bunları yaşamaman için WhatsApp Web üzerinden gönderdiğin kodları silmeyi unutma.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
bende denemiştim oldu
arkadaşım wp yi silip yeniden yükledi :D

Aynı olay kardeşimin telefonunda gerçekleşti,kodu defalarca silmeyi denedik silemedik WhatsApp Web üzerine bağlanmayı denedik bağlanamadı.WhatsApp'ı yeninden yükledik konuşmalar gitmediği için yine düzelmedi,Dosyalarım'dan WhatsApp Data klasorunu silerek zor düzelttik.:RpS_thumbsup:

10 Şub 2012
110
0
bu kodu yolladıgımızda kişi interneti açar açmaz mı kasmaya başlıyor?
Whatsappı açar açmaz mı?
Mesajı açınca mı?
ve gönderen kişide görünüyodur herhalde :D

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
bu kodu yolladıgımızda kişi interneti açar açmaz mı kasmaya başlıyor?
Whatsappı açar açmaz mı?
Mesajı açınca mı?
ve gönderen kişide görünüyodur herhalde :D

İnternetini açtığında mesaj ona gitmişir,iş işten geçmiştir cihaz dandikse wpye tıkladığı anda kafayı sıyıracaktır Galaxy Ace cihazında kodu silmek için 5 yöntem uyguladım.General Mobile cihazında kodu en az 5 kere sildim 5 kere göndermediğim halde tekrar aynı kodlar gelmeye devam etti,Database klasorunu silerek düzelttim.Kodu mesaj olarak gönderdiğiniz için kişi kimden geldiğini görür.Bilinmek istemiyosaniz Primo uygulamasından Ücretsiz United States +1 numara alabilirsiniz.

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
whatsapp web e gerince telefonununza qr kod gönderin diyo?

WhatsApp Web'e girdiğinizde ekrana bir barkod gibi birşey gelecek QR kodu.Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasına girin ve sağ üst köşedeki [...] yan yana değil dikey 3 tane nokta vardır oraya tıkla ve WhatsApp Web'e tıkl****amera açılacaktır ve QR kodunu okutmanız istenecektir,kodu okuttuğunuz anda WhatsApp Web otomatik olarak açılacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.