Hedef Kişiyi WhatsApp'tan Düşürmek [Yanıt Vermiyor-Durduruldu Hatası]

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
j2 de çalışıyor eline sağlık...

Teşekkür ederim kolay gelsin : )

çok güzel şimdi denedim

BEnde düştüm :trl

Görmüyosunuz diye 318 tane
icon4.gif
işaretiyle ablukaya aldım hocam :D Telefonunuz iphone değilse göndermeyin sizde etkilenirsiniz WhatsApp web yerine ıPhone den başka birşey kullanmayın.

bydck06

Üye
3 Şub 2015
60
0
Sınıf grubuna attım 2-3 arkadaşımda kasma olmuş ama çökmedi. Ayrıca teker teker 3-4 adet yolladım ama işe yaramıyor.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Sınıf grubuna attım 2-3 arkadaşımda kasma olmuş ama çökmedi. Ayrıca teker teker 3-4 adet yolladım ama işe yaramıyor.

Kodlar atıldıktan sonra arka arkaya mesajlar geldiyse kod konuşma ekranında yukarı kayar ve etkili olmaz ben sınıf grubuna attığımda herkes avel gibi kodlara bakmış bu ne diye 2-3 saat sonra miting yaparmışım gibi tüm arkadaşlar kapıya toplandı 14 kişinin ekran karanlık kalmış :D

Teker teker yollarken %70 WP ile iletişim kesilir mesajların kişiye ulaştığından emin olun.

ellerine saglık dostum yararlı konu

Teşekkür ederim kolay gelsin : )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.