İCLOUD KİLİT KIRMA / sınırlı özellik

30 Tem 2017
72
0
Herkese Selamun Aleykum ben bir aralar iphone telefonlarına takmıştım. Ve şehir içi takasa girdim telefonum güzel gibiydi ama aşırı ısınıyodu öyle böyle çok ısınıyordu ki deli ediyordu beni. Bende bir adamla İphone 4s telefonuna benim 2. el LG g3 Stylus'u vermiştim. Fakat anlamadıgımdan baktıgımda adam kilitlemişti. Telefonunu adam kayıplara karıştı bulamadım. Polise de gidemezdim telefonu ben vermiştim haksız çıkardım. Bende kendi kendime ugraşırken buldum. Adamın icloud hesabı doğum tarihi felan istiyordu appstore yükleme yapamıyodum. Bende üzerine yeni bir icloud kurarak istediğimi yapabiliyordum. Halen kullanıyorum ve herşeyi yapabiliyorum.

Bunun Çözümünü çoğu icloud kullanıcılar merak ediyor. Yoğun istek olur ise İCLOUD HESAP Kırma Anlatımı çekeceğim.

Dostum mutlaka çek ben o kadar araştırdımki uyumadığım gün kalmamıştı. Amcamdan aldığım 4s var birde evde bulunan 6s plus ve 7 plus var atmak istemedim. Birçare bulunur ye lütfen bekletmeden çekersen çok memnun olurum çektiğin zamanda beni lütfen ama lütfen bilgilendir

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
İcloud kirabiliyorsun ama bi hergeleden kazik yiyorsn ama merak ettim

Yav aslında bu lise 1 gibi birşeyde oldu hiç anlamazdım iphoneyi hep en iyi telefon olarak görürdüm.

çekeceğim

lakin işlerim bitmesi gerekiyor umarım anlıyorsunuzdur.

Dolap-Mobilya tarzı siparişlerimiz var 1 güne biter

Moderatör tarafında düzenlendi:

hackerteam35

Yeni üye
4 Tem 2008
11
0
kırmak basit çevremdekiliere 50tl ile yapıyorum

insanlar ne garip adam burda 50 liraya kırarım yazıyor

5 gün önce açtığı konuya bakın allah aşkına :D

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1562991-iphone-kimlik.html
Arkadaslar elime yeni bir iphone gecti.
Fakat giriste hesap istiyor. Apple ye girip yeni hesap aciyorum telefona girdigim zmaan bu hesap bu telefonda kullanilamaz diyor cozumu nedir veya fazladan hesabiniz varsa verebilirmisiniz.

:puah:puah:puah:puah:puah:puah

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
insanlar ne garip adam burda 50 liraya kırarım yazıyor

5 gün önce açtığı konuya bakın allah aşkına :D

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1562991-iphone-kimlik.html
Arkadaslar elime yeni bir iphone gecti.
Fakat giriste hesap istiyor. Apple ye girip yeni hesap aciyorum telefona girdigim zmaan bu hesap bu telefonda kullanilamaz diyor cozumu nedir veya fazladan hesabiniz varsa verebilirmisiniz.

:puah:puah:puah:puah:puah:puah

o mesajı yazdktan sonra öğrendim. zeki insan

hemen nasıl yaptığımı da anlatayım.
ıphone müşteri temsilcisi ile arama ayarlıyorum.
sizi aradıklarında telefonu eskiden aldığımı ve şimdi doğrulama istediğini söylüyorsunuz.
daha sonra konuşmalarınız teyit edildikten sonra size yeni mail açmanızı söylüyorlar ve oraya etkinleştirmek için bilgiler gönderiyorlar.
ayrıca bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapıpda cahillihinizi gözler önüne sermeyin.
şimdi sen bu yorumuma yine bir çomak sokarsınn.
sana bir ünli kişinin lafını söyliyeceğim.
o kişi şuan aklımda değil.
cahillerler birçok kez yarışa girdim.
bir kez olsun kazanamadım.

kır 100 lira vercem

bir önceki yorumumu okuyun anlattım

Moderatör tarafında düzenlendi:

qRIP

Yeni üye
20 Ağu 2017
15
0
Çekersen çok iyi olur, yaptığın işlem acaba itunes'den geriye dondurmekmi yoksa başka bi çözüm mü?

hackerteam35

Yeni üye
4 Tem 2008
11
0
o mesajı yazdktan sonra öğrendim. zeki insan

hemen nasıl yaptığımı da anlatayım.
ıphone müşteri temsilcisi ile arama ayarlıyorum.
sizi aradıklarında telefonu eskiden aldığımı ve şimdi doğrulama istediğini söylüyorsunuz.
daha sonra konuşmalarınız teyit edildikten sonra size yeni mail açmanızı söylüyorlar ve oraya etkinleştirmek için bilgiler gönderiyorlar.
ayrıca bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapıpda cahillihinizi gözler önüne sermeyin.
şimdi sen bu yorumuma yine bir çomak sokarsınn.
sana bir ünli kişinin lafını söyliyeceğim.
o kişi şuan aklımda değil.
cahillerler birçok kez yarışa girdim.
bir kez olsun kazanamadım.

telefonu eskiden aldığını ve doğrulama istediğinde sana sorular soruyorlar hangi mail kayıtlı gizli soru vs fatura bile istiyorlar.onu nasıl geçtin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.