İlk oyunumuz (sizce nasıl olmuş ? )

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
THT İLE İLGİLİ DEĞİLDİR

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşımla beraber(Oğulcan Erduran ve Volga Can Kaya) "Next of Us" adında bir oyun ekibi kurduk. Ekibimize grafiker,karakterler için modelleyiciler vs. bize yardımcı olabilecek kişiler arıyoruz. Bu bizim ekip adına yaptığımız ilk oyun. Daha önce oyunlar yapıyorduk ama hiç ekip olarak ekip adına çalışmayı düşünmemiştik. Neyse fazla uzatmayacağım işte oyunumuz. Görüş ve Önerilerinizi Bekliyorum :)

Oyun Adı : Robot Wars: The Cube
Yapımcı : Next of Us(NEXUS-Volga Can Kaya/Oğulcan Erduran)
Tür : FPS
LAN Desteği : Var (Ağ üzerinden başka bilgisayarlarla oynayabilirsiniz)
Oyun dili : İngilizce
Boyut : 215.4Mb
Ücret : Bedava

Oyunun tanıtım videosu:

Robot Wars: The Cube (Next of Us Game) - YouTube

İndirme Linki:

https://hotfile.com/dl/204692783/f078e5d/Robot_Wars_The_Cube-Next_of_Us_Game.rar.html

Oyunun senaryosu yoktur. Bir kübün içinde diğer robotlarla savaşıyorsunuz Quake tarzı. Umarım beğenirsiniz :)

Ekibin Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/Nextofus
Ekibin Twitter Sayfası: https://twitter.com/Nextofus
Ekibin Youtube Kanalı: NextofUs GameMakers - YouTube

Son düzenleme:

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Oyun motorundan dolayı ingilizce çok fazla durmadık üzerinde o yüzden ingilizce ama diğer oyunu türkçe yapacağız :) Yorumlar için teşekkürler :)

az çok bende bu işlerle ilgilendim 3-5 ufak birşeyde yazdım ama tek başıma olduğum için devamı gelmedi inşallah source değildir öyleyse sadece bizi kandırırsın kendini kandıramazsın :)
source değilse başarılarının devamını dilerim :)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
az çok bende bu işlerle ilgilendim 3-5 ufak birşeyde yazdım ama tek başıma olduğum için devamı gelmedi inşallah source değildir öyleyse sadece bizi kandırırsın kendini kandıramazsın :)
source değilse başarılarının devamını dilerim :)

Yok source değil :) kullandığım program default ayarlarındaydı o yüzden ingilizce :) teşekkür ederim :)

centilmen50

Katılımcı Üye
açıkcası buradaki herkezi kandırabilirsin. belki ama ben tüm oyun motorlarını kullandım. UDKyani Unreal Development Kit ' in hazır projesinin mapını değiştirmişsin ? Dalga mı Geçiyorsun ? Yoksa Bilmeyen Arkadaşları Kandırmayamı Çalışıyorsun ? hadi diyelim hazır projeyi kullanmadın kendin sıfırdan yaptın hangi dili kullandın örnek bi script at inceliyeyim seninmi değilmi. tw ver bakalım seninmi değilmi :) böyle boş işlerle uğraşmayın sıfırdan başlayın siz kötü oyun yaptınız diye kimse sizi kötülemez bu beceriksiz demez. geliştirmelisin der en fazla. bir daha aynı şekilde konu açmanı istemiyorum.

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Kolay gelsin inşallah ilerde sizleri daha ticari oyunlarla da görürüz Electronic Arts'a rakip olursunuz :)

Tunç*

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
437
0
açıkcası buradaki herkezi kandırabilirsin. belki ama ben tüm oyun motorlarını kullandım. UDKyani Unreal Development Kit ' in hazır projesinin mapını değiştirmişsin ? Dalga mı Geçiyorsun ? Yoksa Bilmeyen Arkadaşları Kandırmayamı Çalışıyorsun ? hadi diyelim hazır projeyi kullanmadın kendin sıfırdan yaptın hangi dili kullandın örnek bi script at inceliyeyim seninmi değilmi. tw ver bakalım seninmi değilmi :) böyle boş işlerle uğraşmayın sıfırdan başlayın siz kötü oyun yaptınız diye kimse sizi kötülemez bu beceriksiz demez. geliştirmelisin der en fazla. bir daha aynı şekilde konu açmanı istemiyorum.

arkadaşın dedikleri doğruysa kendini kandırıyorsun sadece demektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.