İmei Numarası Değiştirmek

shadow666

Üye
11 Ocak 2009
151
0
Pcde telefonunun driverları güncelse com portunu bulabilirsen çalışır

sabah general mobile g777 de denedim oldu. şimdi samsung gt s5230 denedikten sonra yazıcam sonucu
com portunu bulabilirsen derken neyden bahsettiniz verdiginiz programdaki portunu bulmaktanmı yoksa telefondan ayarlarına girip com port özelliği açma felan mı

i22l44

Yeni üye
27 Ağu 2008
2
0
ustam saolsasın paylasım için
acaba nokianın orjinal telefonlarında da çalışırmı mesala orfinal n96 da bende en 96 var yur dışı girişli kayıtsız onun sorununu çözebilirmiyiz.

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)

• kardeş ben sana 200 tl vereyım benım sorunumu hallet ozaman iphone 4s ibuldum halıyle ımei numarasını kapattırmıs dusuren kısı ben buna imei numarası attırmak ıstıyorum butun forumlarada baktım atılmıyor dıyor bu program buna ımei nosu atarmı atarsa 200 tl helal olsun sana

ilgilenecek arkadaşlar var ise pm atsın hakkınızı verırım emegınızın karsılıgını alırsınız

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/

• kardeş ben sana 200 tl vereyım benım sorunumu hallet ozaman iphone 4s ibuldum halıyle ımei numarasını kapattırmıs dusuren kısı ben buna imei numarası attırmak ıstıyorum butun forumlarada baktım atılmıyor dıyor bu program buna ımei nosu atarmı atarsa 200 tl helal olsun sana

ilgilenecek arkadaşlar var ise pm atsın hakkınızı verırım emegınızın karsılıgını alırsınız

Forumda ticaret yasak dostum :RpS_rolleyes:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.