İngilizce'ye Dair: İngilizce Dersleri - Detaylı Videolu Anlatım //Musileno

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Güncel diyelim. "İngilizce ödevime yardım" konuları çok açılmaya başlandı ve hepsi de burdaki gramerlerle alakalı basit ödevler. Onun haricinde, tekrar amaçlı da izleyebilirsiniz.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Musileno'nun sesini duydum :trl Bende buna benzer yazılı dersler vermeyi düşünüyorum hadi bakalım

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Güncel tutayım. 7 ders var sadece ama totalde yaklaşık 3 saat..:)

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Adam alkışı seviyor
KLuVTrPOt6ixk7kpvFz2zVMkhO3w2jTsq7m0vQXVnSWovZI6skxjFkTwg4KVc_YJqAjrRh1qCIEZMMVKyeY8LeH-Bx3DvE0HrvelXDN9DUkM1HEoaw=w300-h230-nc

Son düzenleme:

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Nerde bir ingilizce hocası görsem ingilizceyi kaç yılda öğrendiniz diye sorarım. Sizde hoca sayılırsınız sizede soruyum bari:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.