İngilizce'ye Dair: İngilizce Dersleri - Detaylı Videolu Anlatım //Musileno

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
faydali fakat benim icin onrmli degil bizim hoca Odtu mezunu aksani falan iyi bence onun anlattigi da yeterli.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Maşallah ama bir yandanda şanslı doğmuşsun. Şimdikiler kaç yıl çalışıp ing öğreniyorlar sen doğduğun yerden öğrenmişsin. Doğuştan gelen bir şans ne diyelim Maşallah

Şimdi yüzde yüz öyle diyemeyiz. Misal sen doğuştan türkçe konuşabiliyorsun ama konuştuğunun esaslarını detaylarını sonradan öğreniyorsun. Amaç araştırmak, sevmek :)

faydali fakat benim icin onrmli degil bizim hoca Odtu mezunu aksani falan iyi bence onun anlattigi da yeterli.

hqdefault.jpg

Hesabı diyorsun yani :)

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Güzel güzel ama yine siz şanslısınız:D Kabul edin yani:) Valla yalan yok okuldaki kadın hocalardan daha iyi anlatıyorsunuz. Bende inşallah yavaş yavaş öğreniyorum bu yılımı hep ingilizceye ayıracağım

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Güzel güzel ama yine siz şanslısınız:D Kabul edin yani:) Valla yalan yok okuldaki kadın hocalardan daha iyi anlatıyorsunuz. Bende inşallah yavaş yavaş öğreniyorum bu yılımı hep ingilizceye ayıracağım

Elbette lakin şanstan ziyade Allah'ın bana sunduğu bir fırsat diyeyim. Bunu değerlendirip değerlendirmemek benim elimde :)

srelenka

Katılımcı Üye
24 Tem 2014
855
0
onca işne rağmen yine yararlı oluorsun reis eline sağlık bu arada reis yeni fake script varsa atarmısın facebook için :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.