İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bebhack

Yeni üye
16 Mar 2017
5
0
İzmit
#Katılıyorum

''TurkHackTeam'' gibi oluşumlar her geçen gün önem kazanıyor. Vatanseverleri özendiren ve eğitici konuların olmasını tebrik ederim. Biz Türk'ler teknolojide geri kalmış olsak da siber alemde yerimizi en iyi şekilde almalıyız. Yeni bir üyeyim elimden geldiğince faydalanmak ve fayda sağlamak isterim. THT ailesine teşekkürler...

Cod2

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
604
1
Türk
#Katılıyorum
Tht sayesinde birçok genç kendini yazılım vs konularda geliştiriyor ve etkinliklerde adımızı en başlarda görüyoruz , saolsun yetkililerimiz çok samimi bu konularda :)

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
#Katılıyorum
Araştırma yapmayı yeni şeyler öğrenmeyi çok severim.Burasi da tam bana uygun bi yer ayriyetten samimiyet süper.
Kısacası benim sosyal medyanın burası :)

senatork

Üye
4 Ağu 2012
183
0
#Katılıyorum

Hergün girip konuları teker teker okuyup (işime gelenleri) böyle konulara cevap yazdığım yerdir.
Başka hiçbir foruma üye değilim bu arada. Bağımlılık yapıyor THT candır.

MRXMRXMRX

Yeni üye
14 Mar 2017
16
0
#katılıyorum Bu Forum bir çok abimizin tecrübeleriyle kendimizi geliştirdiğimiz samimi ancak ciddiyetsiz olmayan bir forum benim gözümde inşâllah kazanırım 😊

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
#katılıyorum
TurkHackTeam Yurtdışı ve Yurtdışında Fazlasıyla Başarıya Sahip Siyasi Düşüncesini Ön Plana Çıkarmayan Vatansever Bir Hacker Platformu

ilkay17

Yeni üye
6 Nis 2016
42
0
Phone@Phone
#katılıyorum
Turkhackteam çok iyi bir sayfa çoğu araştırmamı bu forumdan yapıyorum yardım edenlere çok teşekkürler

bordoo1

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
562
0
Dallas
#Katılıyorum
tht hakkında düşüncem çok büyük bir aileyiz abimden görmüştüm çok güzel ve öğretici bir forum

BayanZalim

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
351
0
Kayseri
#Katılıyorum. TurkHackTeam sayesinde bilmedigimiz seyleri herkesin paylasımlarıyla bilgi edinip kendimizi gelistirmemizde cok yardımcı olup her ilden üye olan kardeslerimizle bir aileyiz...! Teşekkürler
THT Ailesi

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
#Katiliyorum hocam tht demek benim için bir aileden farksız fazla söze gerek yok kolay gelsin.

caprazzzx01

Yeni üye
14 Mar 2017
3
0
#KATILIYORUM
türk hack team benim 1 bucuk yıldır takip ettiğim bir site dir bu zaman için de program için yardıma ihtiyacım olduğu zaman ilk bu siteye bakarım bu sitede bilmediğim programlar hakkında baya bilgiye sahip oldum türkiyeye kötü hakaret eden ülkelerede siber saldırı yapıp sitelerini çökerterek türkiyeye bulaşılmamasını ögreten bir site bu sene kitap bağışında da bulunan çok iyi bir site

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.