İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THTCodeR

Üye
22 Eki 2015
162
0
#Katılıyorum

Türk Hack Team Bana Göre Yardımların Yapıldığı Sadece Hack Odaklı Değil, Dostluk Kardeşlik Arkadaşlık Ama Bunların Yanında Da Saygıda Kusur Edilmeyen Bir Platformdur.

teynur

Üye
8 Tem 2012
62
0
#Katılıyorum
düşüncem ise :) Tam Bir Aile Ortamı Gerek Yardıma İhtiyaca Gerek İse Yardım İhtiyacı Gibi Gideren Ayrıca Gerek Defansı Gerek Saldırıyı Ayrıca Gerek Eğlenmeyi Gerek Beraber Hareket Etmeyi Sağlayan, Tek Amaç Vatanın ve Milletin Bütünlüğünü Onurunu Şanını Her Türlü Yolla Korumasıdır :) Hepimiz Seviyoruz Seviliyoruz :) Selamlar #THT Ailesi :)

ahmet3698

Üye
16 Mar 2017
62
1
#katılıyorum

Benim icin turkhackteam ailesi cok onemli bir yeri vardir ilk leri burda ogrendim. Kimin dost kimin dusman oldugunu buradaki arkadaslarin yardimiyla oren onlarin bu androit uzerine programlari olmasa bizi daha cok openler oldu bu sayede sizlerin sayesinde gozumu actim ama su telefonla wifi uzerinden baskabir teli hack yapmayi beceremedim iyiki varsiniz tskler

mrblackhat

Üye
25 Nis 2016
194
0
30
Planet Earth
#Katılıyorum
TÜRKHACKTEAM´de cok sey ögrendim bana yardimci olan bütün herkese SAYGILARIMI sunarim Sagolun Varolun Sanal Alemin korkulu rüyasi TÜRK HACK TEAM

Ekahraman

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
255
0
Uzun yoldan
#katılıyorum
tht den daha once üye olmadan önce birçok bilgi öğrendim şimdi de öğrenmeye devam ediyorum suanda tht nin üyesi olduğum için kendimle gurur duyuyorum..

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
#Katılıyorum THT ile bir çok programı virüssüz bulabildim özellikle hack konusunda eğitim setleri felan çok güzel tht seviyorum. Etkinlikleride güzel.

ugur010

Üye
10 Tem 2014
105
1
#Katılıyorum

#Katılıyorum

TurkHack Team Ailesinde Olduğum için çok mutluyum . Hepsi abilerim kardeşlerim gibidir sizleri seviyorum

RasAlGhos

Uzman üye
6 Ocak 2016
1,101
0
#Katılıyorum

Tht Sadece bir gurup hacker formu deil biz burda bi aileyiz generallerimiz albaylarımız üst düzey yöneticilerimiz burda geleceğe bişey katmak ve geliştirmek için her gün biraz daha fazla çalışıyor burası sosyal bi platform deil burda kendimizi geliştiriyoruz ve şuna inanıyorum yakında gerçekten büyük başarıya imza atacak arkadaşlarımız burdan çıkacak her gün biraz daha bişey katarak ilerliyoruz :)

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
#Katılıyorum.

Tht hakkındaki düşüncem; Bilmediğimiz şeyler hakkında bir bilgi sahibi olmak. Tabi ki öğrendiğim çok şey oldu bu platform'da

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
#Katılıyorum
Tht bence dünya üzerindeki sayılı forumlardan biri hen aile ortamı hemde bir hayat okulu

FudKing

Yeni üye
14 Mar 2017
21
0
#Katılıyorum
TürkHackTeam de birsürü abilerim kardeşlerim var .Bir şey anlamadığım, bilmediklerimi öğreniyorum TürkHackTeam sayesinde.

gaometri

Yeni üye
30 Eki 2009
49
0
İstanbul
Paylaşım için teşekkürler, takipçi değil bilgi istiyorum :) 2009'dan sonra tekrardan buradayım ve siz değerli insanların bilgisinden yararlanmak istiyorum.

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
#Katılıyorum fazla konu açmasamda 1 yıldır baya bir şey öğrendim burada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.