İnstagram hesap kapatma methodu 2020 %99 sonuç

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,614
433
TBMM
Herkese Selamlar Degerli TurkHackTeam Üyeleri Konuma Hoş Geldiniz Bu konumda Sizlere 2020'nin Yeni Methodu Olan İnstagram Hesap Kapatma Methodlarından Birini Tanıtacagım...

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

Evet Arkadaşlar Bu Methodu Yapmak İçin Bize 2 Tane App Gerekiyor Birisi Lili Postergo Birisi Funsta Hemen Onların Tanıtımını Yapalım Sizler İle :)

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

1-)LiLi Postergo: LiLi Postergo Bizim İnstagramda Gizli Hesaplara Girmemizi Saglıyor Ve Girdigimiz Hesabın Kullanıcısı Bunu Fark Etmiyor Arkadaşlar Çok Güzel Bir Uygulama Kullanmanızda Fayda var :)

Z.png

sc1.png

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

2-)Funsta: Funsta Bizim Sahte DM Mesajlaşması Sahte Story Paylaşımı (BAŞKASININ ÜZERİNE) Sahte Post Paylaşımı Yapmamızı Saglar Birnevi Sosyal Mühendislik Uygulaması Arkadaşlar Çok İşinize Yarar Kullanmanızda Fayda Var

icon.png

Zke3WfI18KdDFQiP867x-Mrlw8Y19-4JU4pCi0br9MT3WsGHPaWn0u1PsqJHK7U4K6ch300.png

screen-1.png

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

Gelelim Methodumuza Arkadaşlar Kurbanımızın İnstagram Profiline LiLi Postergo Aracılıg İle Giriyoruz Ve Profil Fotografını İndiriyoruz Arkadaşlar Sonrasında Funsta Adlı Uygulamamıza Geçerek Sahte Bir DM Konuşması Oluşturuyoruz (AYNI KULLANICI ADI OLMASINA DİKKAT EDİN NOKTASI VİRGÜLÜNE KADAR FOTOGRAFINDA AYNI ÖLÇÜLERDE OLMASINA HEMEN HEMEN ÖZEN GÖSTERİNİZ) Sonrasında Kendimize Hakaretler Ediyoruz Ve Tehdit Ediyoruz SS'ler Elimde Var Ama Küfür İçerdigi İçin Foruma Yükleyemem Sonrasında Bu SS'ler İlk Olarak Kenarda Dursun Aşşagıda Verecegim Linke Tıklayarak Doldurmaya başlıyoruz Arkadaşlar

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

Şikayet Forum Linki : https://help.instagram.com/contact/1681792605481224?helpref=faq_content

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

Sonrasına Forumumuzu Şu Şekilde Dolduruyoruz. (NOT:LÜTFEN ELİNİZ İLE DOLDURUN BU SİZİN İYİLİGİNİZ İÇİN İNSTAGRAM COPY PASTE OLDUGUNU ANLIYOR BU DURUMDA ŞİKAYETİNİZ GEÇERSİZ SAYILIYOR YADA SPAM YAPIYOR BU İŞLEMİ VPN İLE 5-10 KEZ TEKRARLARSAK HESAP 1-2 GÜN İÇERSİNDE KESİN OLARAK KAPATILIYOR)

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

Degerli İnstagram Ekibi xxxx adlı instagram kullanıcısından tehdit mesajları almaktayım bana tehdit mesaları atıp küfürler savuruyor ben bu durumdan rahatsızım şikayetçiyim kendimi güvende hissetmiyorum instagram ekibinin bu hesabı kapatmasını ve gereginin yapılmasını arz ederim.

tJoGV2.gif
tJoGV2.gif

Evet Degerli Forum Üyeleri Konumuz Bukadardı Sizlere Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana + Olarak Sizler İçin Bir Youtube Videosu Çektim Eger Yazdıklarımı Anlamazsanız Ayrıntılı Bir Şekilde Adım Adım Sizlere Videoda Anlatım İyi Seyirler Dilerim İyi Eglenceler Dilerim İyi Forumlar Dilerim Dostlarım :drunk

VİDEO LİNKİ: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=GcOEGwqo2P8&t[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Cevap: !!!!!!!!!! Instagram hesap kapatma methodu 2020 %99 sonuç !!!!!!!!!!!!!!!!!

Eline Sağlık +++++++++++

BayGustavo

Yeni üye
16 Eki 2020
8
0
Cevap: !!!!!!!!!! Instagram hesap kapatma methodu 2020 %99 sonuç !!!!!!!!!!!!!!!!!

ellerine saglık çok güzel olmuş

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171

Başlık aynı sahte reklamlar gibi tıklayınca bilgisayara virüs bulaşacak diye korktum. :trl​

byb3ktas

Yeni üye
26 Kas 2020
7
0

Emeğine Sağlık Çok Teşekkür Ederim

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,614
433
TBMM
Moderatör tarafında düzenlendi:

Leatrix

Kıdemli Üye
12 Ağu 2018
3,355
10
23
Teşkilat

Eĺlerinize sağlık :)) peki onaylı hesaplarda denesek :D

AYTOLDI

Yeni üye
27 Kas 2020
14
1

Elinize emeğiize sağlık.

DsquaR

Yeni üye
24 Şub 2019
6
0

1 yıl önce kullandığım taktik yinede eline sağlık diğer arkdaşlar için yararlı olacaktır.

'Türk

Moderasyon Tim Direktör Yrd.
5 May 2020
2,440
1,520
K E R K Ü K

eline sağlık escobar devamını bekliyoruz

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1

Elinize,emeğinize sağlık

nafkah

Yeni üye
26 Kas 2020
10
0

Instagram dm'lerde silinen özel mesajlara bile erişebiliyor. Buna rağmen bu işlem işe yarıyor mu? Önceden silinen mesajlara bakabildiği yazmıyordu yeni bir özellik olarak eklendiyse artık işe yaramaz. Son 1-2 ay içerisinde yapıp başarılı olan var mı?

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
907
ZYZZ

Eline sağlık

( başlık mükemmel youtubdaki prim videolara benzemiş :D )

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47

Ellerine Sağlık Escobar Sen iyi birisin. Denenmiş ve kanıtlanmışmı acaba ?

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,614
433
TBMM

Instagram dm'lerde silinen özel mesajlara bile erişebiliyor. Buna rağmen bu işlem işe yarıyor mu? Önceden silinen mesajlara bakabildiği yazmıyordu yeni bir özellik olarak eklendiyse artık işe yaramaz. Son 1-2 ay içerisinde yapıp başarılı olan var mı?

dene ve gör dostum ama devamı gelecek rahat ol sıkıntı yok :)

az_kald.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.