Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

iicantsee

Üye
30 Eyl 2017
168
0
Instagram e-posta değiştirme hk.

205k ve 80k hesaplara girdim ikisindede numara yok eposta adresini kaldıramıyorum değiştirsem eposta gidecek adama ne yapabilirim

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
205k ve 80k hesaplara girdim ikisindede numara yok eposta adresini kaldıramıyorum değiştirsem eposta gidecek adama ne yapabilirim

Önce 4 5 kez kafadan epsota değiş herseferinde kaydet en son kendi epostanı koy kaydet onayla gmail den sonra şifreyi dğeiş hesabı dondur 4 5 gün sonra gir hesap senindir. İyi forumlar

iicantsee

Üye
30 Eyl 2017
168
0
Dediğim gibi 4 5 kez mail değişice bug gibi birşey oluyor sende en son kendi epostanı koyarak onaylıyorsun şfire değiştirip donduruyorsun mail gitse bile link geçersiz sayılıyor. Ben böyle yapıyorum ve hesapları geri alamıyorlar

Dediğin şekilde denediğimde hesap doğrulamaya düşüyor.
HKucuk.jpg

Böyle birşey yaptım umarım işe yarar.
JDq8kE.jpg

Son düzenleme:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Dediğin şekilde denediğimde hesap doğrulamaya düşüyor.
HKucuk.jpg

Böyle birşey yaptım umarım işe yarar.
JDq8kE.jpg

İlk defa yapıyorsunuz sanırım size yolları söyliyeyim bundan sonra öyle yapın.
1-İlk olarak telefon numarası varsa kaldırıyoruz kaydet diyoruz.
2-sonra girip eposta adresinde yazan epostayı siliyoruz kendi epostamızı ekleyip kaydet diyoruz.
3-Onay maili gelince hesabı onaylıyoruz.
4-Şifreyi değiştiriyoruz.
5-Hesabı donduruyoruz.
6-Minimum 4 gün sonra hesaba giriyoruz.
7-Hesap Sizindir. :):

iicantsee

Üye
30 Eyl 2017
168
0
İlk defa yapıyorsunuz sanırım size yolları söyliyeyim bundan sonra öyle yapın.
1-İlk olarak telefon numarası varsa kaldırıyoruz kaydet diyoruz.
2-sonra girip eposta adresinde yazan epostayı siliyoruz kendi epostamızı ekleyip kaydet diyoruz.
3-Onay maili gelince hesabı onaylıyoruz.
4-Şifreyi değiştiriyoruz.
5-Hesabı donduruyoruz.
6-Minimum 4 gün sonra hesaba giriyoruz.
7-Hesap Sizindir. :):

Telefon numarası olmadığı için eposta kaldırılmıyor değiştirilince adama mail gidiyor. Kaç kez değiştirdiğim farketmiyor.

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Instagram cookies yada User Pass

Değerli THT Üyeleri Instagram python çalışmıyor nasıl user pass kasarım yada cookies yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Instagram Hesabım Çok Kapatılıyor

Merhaba arkadaşlar
Pazar günü açtığım hesabım Cuma günü yeniden instagram tarafından kapatıldı.
Form doldurduğumda bu mail gelip duruyor

Kod:
Merhaba,

Görünüşe göre hesabınız kapatılmış. Kullanım Koşullarımıza uymayan Instagram hesaplarını kapatırız. Koşullarımızı ihlal eden eylemler şunlardır:

- Instagram'dan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasak bir davranışı sürdürmek

- Taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla, diğer insanlarla istemedikleri halde iletişim kurmak veya diğer uygunsuz davranışlarda bulunmak

- Bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek veya bir kimliği bir başka şekilde yanlış temsil etmek

- Başkalarının haklarını ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

- Kullanım Koşullarımızı ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

İlkelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Instagram Kullanım Koşulları'nı inceleyin:

https://help.instagram.com/termsofuse/?ref=cr

Teşekkürler,

Şimdi 1. si bu hesap yeniden nasıl açılır ?
2. si hesap açılırsa tekrar kapanmaması için ne yapmam lazım ?
Teşekkürler

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33

powertrtr

Üye
12 Eki 2013
214
0
Merhabalar,

Hesabınızı açtırmak için aşağıdaki instagram forumlarını deneyebilirsiniz.

İnstagram Hesabım Devre Dışı
https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

•İnstagram Hesabım Devre Dışı (Kimlik Yollama)
https://help.instagram.com/contact/396169787183059

•İnstagram Hesabım Devre Dışı 3
https://www.facebook.com/help/instag...06967319425038

•İnstagram Hesabım Devre Dışı 4
https://help.instagram.com/contact/606967319425038
Deniyorum ancak hep bu yanıtı yolluyorlar

Kod:
Merhaba,

Görünüşe göre hesabınız kapatılmış. Kullanım Koşullarımıza uymayan Instagram hesaplarını kapatırız. Koşullarımızı ihlal eden eylemler şunlardır:

- Instagram'dan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasak bir davranışı sürdürmek

- Taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla, diğer insanlarla istemedikleri halde iletişim kurmak veya diğer uygunsuz davranışlarda bulunmak

- Bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek veya bir kimliği bir başka şekilde yanlış temsil etmek

- Başkalarının haklarını ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

- Kullanım Koşullarımızı ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmak

İlkelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Instagram Kullanım Koşulları'nı inceleyin:

https://help.instagram.com/termsofuse/?ref=cr

Teşekkürler,

ByZehirxx

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
595
0
Geldin
Instagram user pass ve cookies açma kasma

Değerli THT Üyeleri ınstagram paneli için user pass ve cookies açma kasma nasıl yaparım yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
instaweb mysql içe aktarırken sorun

merhaba neden hata veriyor ne yapmam lazım?

WyFwbr.jpg

edit:
diğer sayfalarada girmiyor
site: ProTakipçim | İnstaWeb

Not Found

The requested URL /tools was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an Error******** to handle the request.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.