Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
Hastag kullanıyorum ama kimse hastaglerden bulamıyor. Kendim özel bir hastag denedim hastage baktım gönderi hastagte görünmüyordu. Nasıl çözerim.

kalles232

Üye
12 Ağu 2012
209
0
Ankara
İnstgram HK.

Arkadaşlar iyi günler diliyorum herkese

bilmediğim bir konu var , telefonum bozuldu ve instrgram mesajlarımı göremiyorum artık bunun için ne gibi bir uygulama indirmeliyim bilgisayara.

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Bluestacks ve Noxplayer'ı kullanabilirsiniz.

Bluestacks rehber video;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=govGNi-_fDs[/ame]

Noxplayer rehber video;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=p-H_vsS17Xo[/ame]

Bakarizm

Üye
18 Mar 2018
61
1
Instagram Beğeni Hilesi Çalışmıyor

İnstagram 'da şifresiz beğenme gönderme sitelerinin bir çoğunu denedim fakat linkle falan alakası yok profil açık yeni fotoğraf yükleyip denedim ama gonderiliyor olarak gözüküyor hesaba girip baktığımda etki etmediğini görüyorum çalışmıyor nedeni nedir?

Bakarizm

Üye
18 Mar 2018
61
1
Hemen Hemen Tüm Siteler Bozuk O Yüzden Çalışmıyordur.

Tahmin ettiğim gibi teşekkürler.
Venro Ve Heroverin kapalı olduğu için çalışmamakta. Özelden fotoğraf linkini at bana yollayayım.

Panel yapmayı düşünüyorum fakat özel sebeplerden dolayi uzun süredir mobildeyim sorun malum tabi ki de benim amacım tek fotoğrafa degil 5 6 fotoğrafa paylaşıp 1.5 k beğeni falan atmak seni yormak istemem bu şekilde

ajennn

Üye
1 Tem 2018
104
0
Bilinmez
İnstagram panel kurma

Arkadaşlar bildiğiniz ücretsiz hostinglerden instagram panelini sıkıntısız kuran varsa lütfen link atar mısınız? Eğer benim yerime panel kurabilecek varsada ona sıkıntısız bir script vereceğim.

Ozgurdonertas

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
407
1
Webbixy
İnstagram Programları

Arkadaşlar ben bir program veya site arıyorum.
Tek isteğim mesela insanlar turkiye sayfasını takip ederse yeni kişiler ben o takip edenleri takip etmek istiyorum.

Böyle bir şey var biliyorum ama nasıl yapıyolar yardımcı olur musunuz?

tuemz

Yeni üye
30 Haz 2018
16
0
İnstagram gizli profili görme

Gizli olan bi instagram hesabını görmek için uğraşıyorum, 12 bin aboneli kız hesabıyla istek attım yine kabul etmedi, varmıdır bu hesabı görmenin bi yolu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.