Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Merhaba forumda bununla ilgili konular var araştırırsan bulabilirsin

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=qMTGsjU5VEI"]https://www.youtube.com/watch?v=qMTGsjU5VEI[/ame]​

UseDust

Yeni üye
23 Eyl 2016
5
0
Ankara
İnstagram gizli hesap görme

Merhaba sayın THT kullanıcıları.İnstagramda gizli hesabın fotoğraflarını yahut hikayelerini görmenin bir yolunu arıyorum.
Lütfen fake hesaptan takip et demeyin işe yaramıyor.Siz birbirinden değerli THT kullanıcılarından ricam eğer bunun takip etmekten başka bir yolu varsa yardımcı olmanızdır.Şimdi'den yardım eden etmeyen herkese teşekkürler saygılar sevgiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Fake hesap numarasının yaramadığını yazmışsın 0 takipçiye sahip fake hesap yerine yüksek takipçiye sahip fake hesap ile takip ederseniz İşe yarayacaktır. (3-4k Uygundur.)

Gizli hesabın içeriklerini görmenin başka bir yolu yok...

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
100'lerce Kez Aynı Konu Açıldı İstediğiniz Şey İmkansız Gibi Birşey. Tamamen Sosyal Mühendislik İle Alakalı. Tavsiye Verecek Olursak ; Fal Hesabı - Ayakkabı Hesabı - Efkar Sayfalar Ama Kız - Burçlar - Takı Makyaj Böyle Fake Hesaplar Kurmayı Dene. Muhtemelen Birisi İşe Yarar.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Merhaba sayın THT kullanıcıları.İnstagramda gizli hesabın fotoğraflarını yahut hikayelerini görmenin bir yolunu arıyorum.
Lütfen fake hesaptan takip et demeyin işe yaramıyor.Siz birbirinden değerli THT kullanıcılarından ricam eğer bunun takip etmekten başka bir yolu varsa yardımcı olmanızdır.Şimdi'den yardım eden etmeyen herkese teşekkürler saygılar sevgiler.

başka bir yolu yok diye biliyorum.

Başka bir yolu var.

https://philippeharewood.com/view-private-instagram-photos/

ajennn

Üye
1 Tem 2018
104
0
Bilinmez
Instagram

Arkadaşlar merhaba herkese iyi günler. Instagram çalmak için bir uygulama falan var mı android için?
Bide ınstagramda aktif takipçi kasmak için yöntemler var mı?
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.