Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hodrimeydan25

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
695
1
öncelikle armut piş ağzıma düş gibi bir olay bekliyorsunuz
ikinci olarak account reaper diye yazılıyor
emek vermeden oh programı açıyımda düşsün 10-15k gibi bir olay söz konusu değil :d
nasıl çalarım diyorsanızda fake mail - site - sms siteleri forumda fazlasıyla mevcut

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,827
20
Baltimore
Öyle birşey yok kardeşim anca instagram brute force yaparsın ona benzer yani yada sosyal mühendislikle milyonluk bile düşürebilirsin sadece iyi bir saldırı olması lazım

fardragon421

Yeni üye
18 May 2018
5
0
İnstagram Para Kazanma Hakkında

Benim İnstagram'da fake kız hesabım mevcut. Bu Hesaptan fake numara ile kontör kasılıyor diye duydum gerçekten burdan para kazanan var mı ? Varsada riskli bir iş mi ?

The Hacker 51

Yeni üye
17 May 2018
35
0
İnstgaram Hile Yüzünden Kapanan Hesap Hk

Öncelikle Merhaba THT Ailesi,
Benim dün gece instagram hesabım kapandı 24k bundan 1-2 hafta önce takipci satın almıştım o yüzden kapanmış destek istedim mail geldi shoplu bir fotoğraf attım ama hala yanıt gelmedi bana yardımcı olabilecek varsa rica ediyorum ÖM’den yada burdan ulaşsın benim için çok önemli.
İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.