Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayat63

Üye
1 Tem 2018
61
0
Maillerim spam düşüyor suanda bi düşmese varya dogrulama her turlu takılmıyorum

Dun 443 k hesap aldım mavi tikli dogrulamaya takılmadan fakat uykulu oldugum icin bilgileri değişemeden uyumuşum :D

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
İnstagramda nasıl kitle sahibi olurum?

Merhaba değerli turkhackteam ailesi ben Aspet Biebs. Bu konumda sizlere İnstagramda nasıl kitle sahibi olacağımı soracağım. Arkadaşlar İnstagramda nasıl kitle sahibi olabilirim. Hayatımda hiç ücretli reklam vermedim. Versem Bayaa takipçi gelir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkVenom2

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
516
0
İstanbul
baya takipçi için birşey yapman lazım takip edin dese çok mantıksız gelir misal birşey satarsın birşey paylaşırsın komedi gibi vb. şeyler yaparsan takipçi gelir öyle yapyor baya kişi benim bildiğim bu iyi forumlar iyi günler

gorkemBey

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
844
0
VPN : ON
Merhaba değerli turkhackteam ailesi ben Aspet Biebs. Bu konumda sizlere İnstagramda nasıl kitle sahibi olacağımı soracağım. Arkadaşlar İnstagramda nasıl kitle sahibi olabilirim. Hayatımda hiç ücretli reklam vermedim. Versem Bayaa takipçi gelir mi

Ücret ile reklam yapmak, bot basmak, clickbait yapmak senin bir yere varmanı sağlamaz.

Organik takipçilerini kendin bulmalısın.

Dost sayfalar edinmelisin kendine. Sayfalar'ın yorumlarına "AAA bunu ifşası profilimde koş " diyip takipçi kasmakla bu iş olmaz.

Dost sayfalar edin ki onlar'da seni "Yan sayfamız" olarak paylaşsınlar.

şu çok önemli. beğeni yapmak'tan kaçınma bir zaman sonra insanlar sen para vermeden senin reklamı yapacaklar.

örn.

20k iken kimse seni tanımaz ancak 500k oldugun zaman diyecekleri kelimeler şunlar olacaktır.

xxxx adlı arkadaş bizi takip ediyor ...

ne demek istediğimi umarım anlamışsındır. bu konu'da dost sayfalar çok önemlidir.

iyi forumlar...

RedNose

Üye
14 Mar 2017
237
0
Başlayayim ?
İnstagram Hesap Giriş Sıkıntısı

Öncelikle Selamun Aleyküm.

Telefonumdan İnstagrama Girmeye Çalışırken Bir Sorun Yaşıyorum Şifremi Girdiğim Zaman Sorun Oluştu Gibisinden Bir Hata Alıyorum.

Tek Kendi Hesabıma Deil Farklı Hesaplarada Girmiyor.
Başkasının Telefonundan Denediğim Zaman Giriyor.

Kendi Telefonumdan Ancak Facebook İle Bağlanan Hesaplara Giriyorum.
Telefonda Değiştirdim Android'den İosada Geçtim Aynı Hata.

Bilgisi Olan Yardımcı Olabilirmi. Hayırlı Akşamlar :)

ByTiers

Üye
15 Mar 2017
221
0
İyi geceler

Bilidiğim kadarıyla sürümler belkide uyuşmuyordur veya düşük model telefonda girmemezlik yapıyor.
bazen böyle sorunlar oluyor instagramdan kaynaklı bir hata olabilir rapor hazırlayın şikayet eden düzeleceğini umuyorum.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Instagram telefondan fake mail nasıl atarım?

Selamun Aleyküm arkadaşlar telefondan instagram mail nasıl atabilirim acaba?

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
İnstagram Script Db bağlama help broo.

ya kardeş .comlu wordpress site çaldım siteye attım scyi ama txt gelmiyor kafayı yicem bi yardım eden varmıdır(script verified badges diye bişe forumdada paylaşıldı )
öm den falanda yardım edebilirsiniz altta kalmam bende güzel şeyler yaparım. <3

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
wordpress siteye sc yi kurdum tema olarak attım script geldi gözüküyor sitede ve girilen bilgiler baba31.txt adlı yere gitmesini istiyorum böyle bi txt de oluşturdum scnin içine ama olmuyor

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
618
0
İnstagram eski hesap

Arkadaslar selamın aleyküm 2015 yılından beri kullanılmayan bi hesabım var şifresini e postasını unuttum ama içerisinde resimlerim var o hesabı geri alabilirmiyim instagrama dilekçe felan versem ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.