Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Öncelikle geçmiş olsun. Hesabınızı normal kurtarma yöntemleri ile kurtarmayı deneyin. Eğer olmazsa instegram yardım hesabına mail atıp durumu bildirin

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Merhabalar İnstgram'a Mail Atip Durumu Belirte Bilirsiniz Sizlere Bir Takim Sorular Sorucaklardir O Sorulara Doğru Cevap Verirseniz Sizlere Hesabinizi Geri Verebilir

alieren320

Yeni üye
21 Eyl 2009
1
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Bir instagram hesabının şifresini ele geçirmem paylaşımlarını görmem ve sessiz sedasız geri çıkmam gerekiyor.
Lütfen yardımcı olun bana😔

aspetto

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,235
10
6
Amerika
İnstagram Mavi tik html kodu nedir

Arkadaşlar hesap vurma işlerine devam etmek istiyorum da, mavi tik html kodu diye bir şey çıkmış. Bunu nerede kullanıyoruz? Webmailde mi? Android telefonumda işime yarar mı bu html kodu?

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
instagram phishing sitesi

Dostlarım instagram phishing sitesi oluşturmuştum siteyi 4-5 kişiye gönderdim fakat sonrasında aşağıdaki gibi aynı ip adresi üzerinden instagramda hesabı olmayan yüzlerce kullanıcı adı şifre giriş yapıldı bunun tam olarak ne olduğunu bilen varmı ?

WDvDk2.png

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
İnstagram doğrulama geçme

herşeyi denedim düşürdüğüm hesaplar hep doğrulamaya düşüyor eski sürüm denedim vpn denedim birsürü napıcam lütfen yardım

omerbycn95

Üye
19 May 2018
128
0
instagram izlenme hk

instagram izlenme nasıl arttırırız bedava bi şekilde programı yada sitesi var mı
vds lerden vs açıcam ? şimdiden teşekkürler

ErenWeb

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
666
0
İnstagram Oto Yorum Yardım

Arkadaşlar bir sayfam var reklamını otomatik olarak bütün anasayfaya ( takip ettiğim kişiler ) yorum yapmasını istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler..
( Konu yeri yanlışmı bilmiyorum.Telefondan girdimde kusjra bakmayın. )

zaferdemir44

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
333
0
New York
Instagram Hesabının Şüpheliye Düşmesi

Dostlarım,
Bugün biriktirdiğim E-Mail'lerin hepsini bastım ve oyalanarak, dört tane hesap düşürdüm. Düşürdüğüm yüz elli bin takipçili hesap doğrulamaya düştü. "Canada" diyordu ülkesi fakat şehri VPN'de yoktu. Bende bağlandım ve girdim fakat şüpheli girişe düştü. Diğer üç hesap da ben fark etmeden şifreyi değiştirdiler. Bunun haricinde başka neler yapmam lazım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.