Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
İnstagram Hesap Kasma

Merhabalar benim eskiden beri bi hayalim vardı instagram hesap açmak şuanda hayallerimin peşinde koşmaya karar verdim bi hesap açtım bu hesabı sizce nasıl yöntemlerle geliştirebilirim iyi bir kitle kazanmak istiyorum lütfen detaylı şekilde anlatırmsınız örnek olarak keşfete çıkar gönderini demeyin nasıl keşfete çıkarılır onu soylerseniz sevinirim bu arada benim hedefimde bir sayfa var onun takipçilerini nasıl otomatik şekilde takip edebilirim program felan varmı acaba detaylı anlatırsanız sevinirim

Son düzenleme:

aadanalii

Yeni üye
19 Ağu 2017
28
0

Mehmet0220

Yeni üye
30 Eyl 2017
11
0
Adıyaman
İnstagram user sorunu

Arkadaşlar benim Instagram panelim var bunun için user satın aldım userler iwb dosyası şeklinde geldi ama panele iwp olarak ekleniyor bunu nasıl çözebiliriz

DyNoger

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
356
0
sayfanda özgün içerikler paylaşmaya çalış mümkünse reklam yap gönderilerin ne kadar beğenilirse ve yorum yapılırsa ona göre keşfete çıkabilirsin

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
Eğer Hesabını Keşfete Çıkarmak İstiyorsan Hesabın Herkese Açık Olması Gereklidir Ve İnstagram Hile Sitelerinden Yüklediğin Fotoğrafa "Kaydetme" Göndermen Gereklidir Ne Kadar Fazla Gönderirsen Okadar Keşfete Çıkma Şansın Yükselecektir.
Takipçi Kasmak İçin Hile Sitelerini Önermem Takipten Çıkıyorlar Fakat Makul Fiyatlara Bot Hesaplar Satanlar Var Onlar Takipten Çıkmazlar Onlardan Satın Alabilirsin.

VATANMEVZUSU

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
371
0
Eğer Hesabını Keşfete Çıkarmak İstiyorsan Hesabın Herkese Açık Olması Gereklidir Ve İnstagram Hile Sitelerinden Yüklediğin Fotoğrafa "Kaydetme" Göndermen Gereklidir Ne Kadar Fazla Gönderirsen Okadar Keşfete Çıkma Şansın Yükselecektir.
Takipçi Kasmak İçin Hile Sitelerini Önermem Takipten Çıkıyorlar Fakat Makul Fiyatlara Bot Hesaplar Satanlar Var Onlar Takipten Çıkmazlar Onlardan Satın Alabilirsin.

Bot Takipçiye Gerek Yok Reis Zaten Kendim 20k bastım aktif lazım

20 Şub 2016
51
0
Instagram Spam Bot nerede?

Merhabalar sayın dostlarım,

Forumda biri Instagram Spam Bot diye bir .py dosyası atmıştı. Onu bulamadım. Elinizde Instagram Spam Bot var mı?

yusuf68700

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
531
0
SECORTY ALEM
Webgramb proxy sitesi ekleme

arkadaşlar webgrambda otomatik proxy çekme ayarı var ve verdigi iste çalışmıyor kendim nasıl proxy sitesi ekleye bilirim

arkadaşlar orjinalinde sslproxy var oda çalışmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hakdan54

Yeni üye
31 Eki 2015
40
0
İnstagram’da Ünlü Sayfalar Normal Bir İnsanın Profiline Nasıl Yorum Yapar

Arkadaşlar Herkese Hayırlı Geceler Geçen İnstagramda Bir Şey Gördüm Ünlü İngiltere Takımlarından Birisi Türk Bir Arkadaşın Fotoğrafına Yorum Yapmış, Sizce Bunu Nasıl Başarmıştır Bu Hilemidir ? Cevaplarsanız Sevinirim’Şimdiden Teşekkürler Allah’a Emanet Olun

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
İnstagram Ünlülere Yorum Attırma

Merhaba herkese

Uzun zamandır görüyorum yok "son fotoma amanda cerny yorum attı" yok işte bu ünlü kişi yorum attı felan bakıyorum harbiden atmış.Çocuk 100-200 takipçili ama bu ünlü kişi ona yorum atmış.Bunun bir hilesi vs. mi var nasıl oluyor bilen var mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.