Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,616
785
merhaba
Cleaner for Instagram uygulamasını APP Store’dan yada play stordan indirin
Uygulamaya giriş yapın
Media sekmesine tıklayın
Silmek istediğiniz fotoğrafları toplu seçin
Sağ üst kısımdaki “Actions” butonuna tıklayın.
Son olarak karşınıza çıkan ekrandan “Delete” yani sil/temizle butonuna tıklayarak fotoğrafları silme işlemini tamamlayınız.

omerbycn95

Üye
19 May 2018
128
0
merhaba
Cleaner for Instagram uygulamasını APP Store’dan yada play stordan indirin
Uygulamaya giriş yapın
Media sekmesine tıklayın
Silmek istediğiniz fotoğrafları toplu seçin
Sağ üst kısımdaki “Actions” butonuna tıklayın.
Son olarak karşınıza çıkan ekrandan “Delete” yani sil/temizle butonuna tıklayarak fotoğrafları silme işlemini tamamlayınız.

40 tane sildim şimdi ondan para istiyor ? 450 tane kaldı foto

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,616
785
merhaba
nstagram uygulamasını açın, muhtemelen hesabınız hacklendiği (çalındığı) için giriş sayfası gelecektir karşınıza.
Giriş sayfasında, “Giriş detaylarını unuttun mu? Giriş yapmak için yardım al.” seçeneğine basıyoruz.
Karşımıza gelen ekranda, Hesabına Eriş -> “Kullanıcı adı veya E-Posta kullan” seçeneğine basalım.
Muhtemelen kullanıcı adınız değiştirilmiştir, yine de eski kullanıcı adınızı veya eski e-mail adresinizi girin ve sağ üst köşeden “sağ ok” tuşuna basın.
Eğer hesabınızı bulamadık gibi bir ibareyle karşılaşırsanız, kurnazlık yapacağız. Hesabınızın çalındıktan hemen sonra, sizi takip ettiğini bildiğiniz arkadaşlarınıza hemen mesaj atın, kullanıcı adınız değiştirilmiş olsa da arkadaşlarınız sizi takip ediyor olduğu için (Takip ettiklerim) kısmında profilinizin kullanıcı adı değişmiş halini göreceklerdir. Değiştirilmiş yeni kullanıcı adınızı bulduğunuzda, bir üst maddedeki kullanıcı adı veya e-posta kısmına bulduğunuz kullanıcı adını girin ve yine “sağ ok” diyip devam edin.
Hesap bulunduğunda size mevcut seçenekleri sunacaktır.
Eğer seçeneklerden hiç birine erişiminiz yoksa, aşağıda yer alan “Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?” kısmına basalım.
Bu kısımda, Instagram siz olduğunuzu teyit etmek için bazı bilgiler soracaktır. Doğru şekilde doldurun.
Doldurduktan sonra formu gönderin ve cevap beklemeye başlayın. Tahmini olarak 1-2 gün içinde en geç dönüş alacaksınız ve kayıt olduğunuz e-posta adresine şifre sıfırlama bağlantısı gönderilecektir.

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
İnstagram OTO takip hk.

Arkadaşlar instagramda SAyfa oluşturdum oto takip yapmaya çalışıyorum ama bir türlü yapamıyorum yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.