Instagram Konuları Hk. (Konu Açmadan Önce Okuyunuz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Arkadaşlar selam,
İnstagramla ilgili soru ve sorunlarınızı bundan sonra bu başlık altında toplamanızı rica ediyorum.
Genellikle açılan konular birbirinin aynısı. Bu da gereksiz konu fazlalığı oluşturuyor.
Ekstrem bir durum olmadıkça ayrı konu açmamanızı rica ediyorum.

İlerleyen günlerde güncel sorunlarınız ilgili rehber yayınlanarak bu konuya ek olarak yayımlanacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
Instagram

Arkadaslar elimde çok sayıda instagram,twitter hesabı var hepsi yabancı ama giriş yaptıgımda şüpheli durum diye bi şeyle karşılaşıyorum ve e posta onayı gerekiyor burayı nasıl geçerim yardım ederseniz mutlu olurum

Son düzenleme:

thebeard

Özel Üye
15 Mar 2018
3,504
1,047
Burada beğenisi fazla olduğundan işinize yarabilir.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=RN4eZ3IFmrE"]https://www.youtube.com/watch?v=RN4eZ3IFmrE[/ame]

tulpar1071

Üye
30 Haz 2018
216
0
Türkistan
İnstagram Hesabım Dolandırıldı

Beyler acil gözünüzü seveyim yardım edin. 196K lık hesabımı satıyodum iki faktörlü felan herşey bendeydi 3 dk sonra satıldı adam dolandırdı beni hesabı aldı dondurdu. Adamın gmaili bende ama bulamıyorum.
ACİL YARDIM EDİN! O hesabı ben emeğimle 3 sene kastım lütfen yardım edin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Geçmiş olsun dostum.

Hesabı tahminen 1 hafta sonra açıcak ozmanda seninle tüm bağlantılar kesilmiş olucak hesap keşke satış konusunda daha dikatli olsaydınız üzüldüm adına çünkü bende çok emek harcıyorum instagram sayfama gerçekten üzücü bir durum :(:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Arkadaslar elimde çok sayıda instagram,twitter hesabı var hepsi yabancı ama giriş yaptıgımda şüpheli durum diye bi şeyle karşılaşıyorum ve e posta onayı gerekiyor burayı nasıl geçerim yardım ederseniz mutlu olurum

VPN kullanarak dene hesap hangi ülkeye ait ise vpn den o ülkeye bağlanın tabi daha önce şüpheli duruma düşürmediğinz hesapları dene. Şüpheli duruma düşen hesaplar gitti geçemezsin :):

wh33yz

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
262
0
satış yapacağın kişi hakkında bigin varsa siber suçlara başvurmanı öneririm

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Gerekli delilleri topladıktan sonra EGM'ye şikayet edebilirsiniz. Onun haricinde yapacağınız bir şey yok maalesef.

18 May 2018
84
1
instagram silinen canlı yayını geri getirtme

beyler bi canlı yayın çekmiştim olay çıktı onun yayınını çektim ve olay esnasında telefon elimden düştü telefonu bulunca kapılıydı ve canlı yayın silindi ben bu yayını nasıl geri getirte bilirim?

çok lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.