İnstagram Panel Sorunları l GonzaLes l

yigo123

Üye
23 Nis 2015
95
0
İstanbul
Merhaba Hocam öncelikle konu için teşekkürler

ssl sertifikalı panelimi kurdum giriş yapmaya çalışıyorum ama bir türlü giriş yapamadım 4 saattir bununla uğraşıyorum acaba bu sorun benden kaynaklı mı aldığım host ücretsiz değildir

1-)Kullanıcı adı veya şifre yanlış hatası alıyorum instagramda şüpheli hatası alıyorum 2-3 hesapta bunu denedim bir çözüm bulamadım instagram adresimden çıkış yapıp panelden girmeye çalışıyorum

2-)Panel:www.fenomenkazan.com

THTDEVILTHT

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
262
0
CEHENNET

ssl sertifikalı panelimi kurdum giriş yapmaya çalışıyorum ama bir türlü giriş yapamadım 4 saattir bununla uğraşıyorum acaba bu sorun benden kaynaklı mı aldığım host ücretsiz değildir

1-)Kullanıcı adı veya şifre yanlış hatası alıyorum instagramda şüpheli hatası alıyorum 2-3 hesapta bunu denedim bir çözüm bulamadım instagram adresimden çıkış yapıp panelden girmeye çalışıyorum

Scriptiniz sorunlu olabilir., Farklı bir tane denermisiniz .

8gfan

Üye
15 Kas 2009
92
0
İstanbul

Giriş yapmayı debeyin panelden öyle hata verdiğinde instagrama girin şüpheli giriş tespit edildi der bu benim deyin giriş yapar

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
"wget cronadresi.com/key=caskldmasldas"
şekinde cron ekledim panele cronlar sorunsuz çalışıyor fakat her çalıştığında ana dizine o cronun adresi ekleniyor 250.000 tane dosya oluşturulmuş site çöktü çökecek çok aşırı yavaşladı ve uyarı geliyor Kaynak Yükseltmeniz gerekmektedir diye o kadar fazla dosya varki Filezilladan FTP'ye bağlanmıyor.
Sizin gösterdiğiniz gibi curl -silent vs. şeklinde ayarlasam sorun düzelirmi ?

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
Paneli kurdum hiç bir sorun yok kapanmayan bot user açma yöntemide buldum, kullanıcı adına takipçi göndermeyide ayarladım tek sorun şu araçların rengini değiştiremedim bilen var mı?

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
"wget cronadresi.com/key=caskldmasldas"
şekinde cron ekledim panele cronlar sorunsuz çalışıyor fakat her çalıştığında ana dizine o cronun adresi ekleniyor 250.000 tane dosya oluşturulmuş site çöktü çökecek çok aşırı yavaşladı ve uyarı geliyor Kaynak Yükseltmeniz gerekmektedir diye o kadar fazla dosya varki Filezilladan FTP'ye bağlanmıyor.
Sizin gösterdiğiniz gibi curl -silent vs. şeklinde ayarlasam sorun düzelirmi ?

Konuda anlattığım gibi yap kral ancak o dosyalardaki kullanicilar aktifse kullanicilarin cop olabilir

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Konuda anlattığım gibi yap kral ancak o dosyalardaki kullanicilar aktifse kullanicilarin cop olabilir

Dosya değilki direk .txt formatında birşey oluşturuyor adres şu örnek verecek olursam,
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1002.txt
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1003.txt
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1004.txt
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1005.txt
şeklinde 250.000'e kadar yükseliyor bu Cron ayarlarına eklediğim adreslerin hepsi orda var her çalıştığında +1 olarak kendini kaydediyor içinde çalıştığı zaman vs. var anlıycağınız yaptığı işlemleri logluyor nerden ayarlarım hiç bilmiyorum gösterdiğiniz gibi ayarladım bakalım düzelecekmi.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Dosya değilki direk .txt formatında birşey oluşturuyor adres şu örnek verecek olursam,
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1002.txt
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1003.txt
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1004.txt
add-source-cookies?scKey=DvGe2fV2XZf42d2D232.1005.txt
şeklinde 250.000'e kadar yükseliyor bu Cron ayarlarına eklediğim adreslerin hepsi orda var her çalıştığında +1 olarak kendini kaydediyor içinde çalıştığı zaman vs. var anlıycağınız yaptığı işlemleri logluyor nerden ayarlarım hiç bilmiyorum gösterdiğiniz gibi ayarladım bakalım düzelecekmi.
Benim paylaştığım paneli kullanıyorsanız öyle birşey olmamalı

nurullahtr

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
575
0
Malatya
sizin script'inizi kullanıyorum ancak söyle bi sorunum var giriş yapan kişi otomatik olarak bayilik vermesi gerekiyor. bunun için hangi kodlarda oynama yapmam gerek

kafkashacker

Yeni üye
8 Nis 2013
29
0
Login yaptığım zaman Kullanıcı adı şifre yanlış diyor instagram.com üzerinden bu bendim diyorum tekrar giriş yaptığımda bu işlem tekrarlanıyor çözümü nedir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.