İnstagram Panel Sorunları l GonzaLes l

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat
Merhaba
Admin paneline giriş yapamıyorum. Admin paneline giriş nasıl yapılıyor? (siteadi.com/admin denedim ama olmadı)

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat

5-S: 1000 Cookie aktarılmayı bekliyor ama aktarılmıyor neden olabilir ?
5-C: Yine bahsettiğim gibi cron çalıştırmanız gereklidir eğer Cronjob sistemine linklerinizi komutları ile birlikte eklerseniz bunları kullanmanıza gerek bile kalmayacaktır.Bunun için çalıştıracağınız cron ; İşlem bekleyen cookie kontrol işlemleri​
Merhaba,
Bu konu bende de oluyor bütün uygulamaları(yapılması gereken adımları) yaptım ama hala olmadı.

arif1903

Üye
18 Nis 2019
65
0
ANKARA
Merhabalar ;

Tüm her şey düzgün çalıştığı halde kullanıcılar giriş yaptığın da profillerine tıklayıp gitmek istediklerinde db bağlanamadı demektedir sebebini bulamadım tüm db ayarları doğru.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Merhabalar ;

Tüm her şey düzgün çalıştığı halde kullanıcılar giriş yaptığın da profillerine tıklayıp gitmek istediklerinde db bağlanamadı demektedir sebebini bulamadım tüm db ayarları doğru.

Yeni bom sürümleri için diyorsan 3.6 bu sürümden sonrası ile ilgilenmedim.
Her kullanıcıda yapıyor ise config.php ve config.local.php de host istediği kısıma hosting firmanızın vermiş olduğu host adresi varsa onu giriniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.