InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

veira

Üye
17 Ocak 2016
182
0
Demo Sitesinde , Giriş Yaptım Takipçi Gönder Sekmesinde Şu Hata Var
Dosyanın İçinde Bu Hata Mevcutmu Mevcut İse Düzenlermisiniz ?

hm3585

BURADA!!

Son düzenleme:

furkansrby

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
840
0
İzmir
hocam script hatalı yav ciddimisiniz siz sql de eksikler var script de çalışmıyor lütfen şunu düzeltin yoksa ihbar edicem

furkansrby

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
840
0
İzmir
login problemi var galiba şifreyi doğru yazmama rağmen girmiyo bunu senmi yaptın diye uyarı geliyo evet diyorum yine girmiyo ilgilenirmisin

fb0404

Yeni üye
9 Ara 2017
39
0
sa hocam sql bölümünde sorun yaşıyorum çekiyorum sitenin mysqlden hata alıyorum sorunsuzmu sql şimdiden teşekürler

REBDAY

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
370
0
Teşekkür etmeden kullanan ayıp eder . Arkadaş sorunu hemen çözdü cidden ilgileniyor ücretsiz dağıtmasına rağmen . Yeni script için parayı biriktirmende yardımcı olmak lazım ^^

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.