InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram

furkansrby

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
840
0
İzmir
hocam login sıkıntılı ya sorduğumda sıkıntı yok diyorsun ve bu hata birçok kişide mevcut şifremi doğru yazmama rağmen girmiyor uyarı geliyor ben yaptım diyorum yine girmiyor

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Scripti tekrar kurdum ve hata yok. Eğer bir hata varsa o da sizden kaynaklanan bir hatadır. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum fakat siz de bana yardımcı olmak için çözümünü burada değil yardım merkezinde filan isteyin. Script hatalarını buraya yazarsanız ilgilenirim.

TheH4cker

Üye
16 Mar 2017
91
0
İstanbul
Ellerine sağlık kardeşim de nasıl kurulduğuna dair bir video çekermisin ?
Her şeyi yaptım siteye girdiğimde bu site güvenli bir bağlantı sağlayamıyor hatası alıyorum yardım edebilir misin ?

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Kardeş ben sql aktarıyorum ancak aktarım bir türlü tamamlanmıyor ??
Yeniden sql tanımlayın

hocam login sıkıntılı ya sorduğumda sıkıntı yok diyorsun ve bu hata birçok kişide mevcut şifremi doğru yazmama rağmen girmiyor uyarı geliyor ben yaptım diyorum yine girmiyor
Hesabınız doğrulamaya düşüyor. Paylaşmadan önce test ettim çalışıyordu. 2 adımlı doğrulama kapalı olmalı girmen için haberin olsun. Başka türlü hata yok karalama yapmayın.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Login girmiyor diyenler için kontrol ettim bizzat ben de kullanıyorum. Bir sıkıntı yok. Başka bir user deneyin sıkıntı olmayacaktır. Kendi hesabınınız instagram engeline takılıyor olabilir.

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Cpanelde cron olmadığı için bende başak bir site kullanıyorum cronları yapması için ama ordada hata verdiği için cron iptal ediliyor. Aktif Olmayan kullanıcılar cron hata veriyor sürekli :( Bu konuda çözümün var mı ?

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Cpanelde cron olmadığı için bende başak bir site kullanıyorum cronları yapması için ama ordada hata verdiği için cron iptal ediliyor. Aktif Olmayan kullanıcılar cron hata veriyor sürekli :( Bu konuda çözümün var mı ?

Hocam o hata değildir. Her yeni giriş yapıldığında o cron açılır gereksiz yük yapmasın diye. Dolayısıyla hata vermesi normaldir. Kullanıcılarınız artmaya başladıkça tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Hocam o hata değildir. Her yeni giriş yapıldığında o cron açılır gereksiz yük yapmasın diye. Dolayısıyla hata vermesi normaldir. Kullanıcılarınız artmaya başladıkça tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

HMM kullanıcıya giriş yapılmaya çalıştıktan sonra mı kendi kendine aktif oluyor yani ?*

xxx kullanıcı normalde aktif değil ama takipci göndermeye çalışırken sistem başka birine bu hesaba sıra geliyor eğer hesaba erişim yoksa pasife düşüyor diy mi ? Yanlış anlamadım..

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
HMM kullanıcıya giriş yapılmaya çalıştıktan sonra mı kendi kendine aktif oluyor yani ?*

xxx kullanıcı normalde aktif değil ama takipci göndermeye çalışırken sistem başka birine bu hesaba sıra geliyor eğer hesaba erişim yoksa pasife düşüyor diy mi ? Yanlış anlamadım..

Ona benziyor. Kullanıcı takipçi atarken kontrol ediyor. Siz de o linki yapınca pasife düşüyor.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Bir ek bilgi vermek istiyorum. Eğer sitenizde SSL sertifikası yoksa instagram doğrulamaya alıyor hesapları. Yani giriş yapamama sebebiniz bu olabilir. Sitenizde ssl olmadığı için instagram girişlerde doğrulamayı açıyormuş güvenlik için. Aklınızda bulunsun istedim. Bizim sitede SSL sertifikası olduğu için bir problem olmuyor giriş konusunda.

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Kardeşim bu arada sanırım kullanıcı bulma sorunlu kullanıcı arattığımda böyle id li kullanıcı bulunamadı diyor. Sisteme kayıtlı bir user bulamıyor.. ?? O sistem sende çalışıyor mu ?? ( bu arada PoyrazHsoting de deniyorum. )

fb0404

Yeni üye
9 Ara 2017
40
0
hocam çok teşekürler çalıştı sıkıntısız herşey cron işlemi anlatma imkanınız varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.