InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

LuGGa

Yeni üye
10 Ara 2017
29
0
Hocam Teşekkürler Oldu Ama İWP Dosylarını Panele İmport Kısmına Yükliyemiyorum Hata Oluştu Diyor

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
loginde problem var giriş yapıyorum instagramdan bunu ben yaptım diyorum tekrar giriş yapıyorum tekrar aynı şey oluyo sürekli

aykutavsar

Yeni üye
20 Ağu 2017
47
0
200 teşekkür için bukadar insan bekledi ama script çöp çıktı hata üstüne hata bi teşekkürde benden

LuGGa

Yeni üye
10 Ara 2017
29
0
Her Insta Scriptinde Bu Hata Olmak Zorundamı Userları Ekliyorum Takipci Gönder Kısmına Tıklıyorum gonder Diorum Gonderiliyorda Kalıyor !.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
200 teşekkür için bukadar insan bekledi ama script çöp çıktı hata üstüne hata bi teşekkürde benden
İndirme o zaman. Teşekkür için izin almıştım. Seni de ilgilendirmez. Ücretsiz yapıyorum. Hakaret etmeye hakkın yok.
Her Insta Scriptinde Bu Hata Olmak Zorundamı Userları Ekliyorum Takipci Gönder Kısmına Tıklıyorum gonder Diorum Gonderiliyorda Kalıyor !.
Hata yok. İnsanı bu işten soğutmayın. Geçen paylaştığım script nedense en çok indirilen olmuştu. Sebep mi arıyorsunuz karalama için. Tekrar söylüyorum ben bu işi BEDAVA'ya yapıyorum. Dolayısıyla hararet etmeye hakkınız yok. Çalışmıyorsa ilgilenmem artık olur biter. Çözüm bulmak yerine hemen sorun var diye karalama yapıyorsunuz. Belki sorun sizden kaynaklıdır ne biliyorsunuz? Lütfen bundan sonraki mesajlarınıza dikkat edin.
Yukardaki THT Logosu Değişebiliyormu?
Değiştiriliyor dosya konumuna bak.

harunn577

Yeni üye
17 Haz 2014
31
0
Script gayet iyi fakat Instagram güncelleme yaptı 3.Parti olduğu anlaşılan hesapları doğrulamaya atıyor ve her seferinde her girişte doğrulamaya atacak bu Scriptteki hata ise şu; ilk login yapılıyor User ekleniyor Fakat bir hesaba Beğeni gönder dediğimiz zaman Hesaplar doğrulamaya düşüyor ve beğeniler gitmiyor aynısı takip ve diğer özellikler içinde geçerli.

01akan02

Üye
8 Mar 2016
128
0
,VenüS,
Arkadaşlar script çok düzgün çalışıyor hiç bir sıkntısı yoktur arkadaşa boşuna iftira atmayın yapmıyorsunuz script bozuk cart curt yapıyorsunuz sadece tek sıkntı gizli sekme bugu oda tüm warez scriptlerde oldugu gibi bunda da var

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Arkadaşlar script çok düzgün çalışıyor hiç bir sıkntısı yoktur arkadaşa boşuna iftira atmayın yapmıyorsunuz script bozuk cart curt yapıyorsunuz sadece tek sıkntı gizli sekme bugu oda tüm warez scriptlerde oldugu gibi bunda da var

teşekkür ederim desteğin için. bazıları bunu bile çok görüyor ama neyse. Artık bırakmayı düşünüyorum kesin olarak.

I Murik I

Katılımcı Üye
1 Haz 2013
344
0
Baku
Arkadaşlar begeni takipci gönderince hesaplar engelleniyorsa ve ya dogrulamaya düşüyorsa userlarınız çöptür bot hesaplardır adamı günahlandırmak hakkınız yok nede olsa bedava verilen bişey istemeyen indirmesin

furkansrby

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
840
0
İzmir
arkadaşlar scriptde sorun yok boş boş adama iftira atmayın bendede login problemi vardı başka hesapla denedim oldu beğeni takipçi veya yorum hileside sorunsuz çalışmakta sorun varsa özelden yazın adama zaten cevap verir

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
scriptte hiçbir sorun yoktur free hostda denedim user falan ekleniyor teşekkürler hocam.

pGOpQN.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.