InstaWeb THT Edition [Hatasız] [Açık Kaynak] [Yeni Tema] //yspaksoy

cerbug45

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
425
1
Kanada
Kullanici adi ve sifreyi dogru yazmama ragmen sifre yanlis diyor instagramdan kontrol ediyorum hesabi, Bu girisi ben yaptim uyari falanda gelmiyor. Sebebi nedir ?

silent_34_

Yeni üye
10 Tem 2009
6
0
İstanbul
Giriş yaparken sıkıntı yaşıyorum. Hesap bilgilerimi doğru giriyorum instagramdan doğrulama geliyor onuda ben yaptım diyerek onaylıyorum fakat tekrar giriş yapmaya çalıştığımda tekrar onaylamaya düşüyor sürekli aynı süreci tekrarlıyor 3 farklı hesaptanda aynı şekilde oldu. Çözümü nedir neden kaynaklanıyor olabilir ?

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Anladığım kadarıyla login bölümü sıkıntılı diyorsunuz ama tüm scriptleri deneyin aynı hatayla karşılaşacaksınız. Evet import kısmında hata varmış bir de kullanıcı bulma bölümü onları da gün içinde çözeceğim.

burocan81

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
640
0
hocam blog nasıl ekleniyo anlatabilirmisiniz yönetim panelinden ekliyorum fakat blog sayfasına gelmiyo

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Hocam ben kendi yorumumu yapıcam alınmaca , darılmaca olmasın lütfen ;
Düzenlediğin scripti kurdum , hem kendi sunucum hem test sunucum olsun denedim ve cidden bi hayır gelmez diye içimden geçirdim backup aldığıma şükrettim , eyvallah emek vermişsin güzel bişeyler çıkmış ortaya ancak üst düzeyde çalışacak arkadaşlar için pek iyi olacağını sanmıyorum , ben sadece birkaç not paylaşıyım , denediğim yönetim panelindeki birkaç ayrıntı ve login hala aynı emin olabilirsin pek bişey değiştirdiğini sanmıyorum . Yine de emek vermişsin uğras vermissin eline sağlık...

https://drive.google.com/open?id=15xSQm3u_uSOenN_ImkAkd_8zT8AfEC89 adresinden yeni scripti indirin. app/controller dosyasının içindeki tüm dosyaları eski scriptinize atın. düzelecektir.

yspaksoy

Katılımcı Üye
22 May 2016
474
0
Instagram
Hataların çoğunu giderdim. Linki güncelledim. İndirebilirsiniz. Eğer tekrar kurmak istemezseniz app/controllers dosyasını kopyalayıp eski scriptin üzerine ekleyin ve değiştirin.

Farid195

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
310
0
Bakü
Hataların çoğunu giderdim. Linki güncelledim. İndirebilirsiniz. Eğer tekrar kurmak istemezseniz app/controllers dosyasını kopyalayıp eski scriptin üzerine ekleyin ve değiştirin.

Hocam sorunlarin cogunu yazmiyorsunuzda ama bi kerecik kendiniz deneyip kontrol etseniz? Boyle hem sizin icin hem bizim icin rahat olmaz mi?

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
935
0
DuckDNS
Merhaba,

Cookies aktarımında userlar aktarılmıyor, sabit sayıda duruyor?
Var mı aynı sorunu yaşayan?

-B24

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.