İp adresini pingleyin NeTi Kesilsin

Hardestman

Yeni üye
22 Ağu 2009
10
0
güzel bişi ama ben ip öğrenmeyi bilmiyorum ...
yha arkadaşlar birisi bana bu ip öğrenme konusunda yardımcı olabilirmi

meridyyen

Yeni üye
15 Eyl 2009
1
0
oncelikle butun turklerin ve islam aileminin kandilerinin hayirla vesile olmasi dilegimle.mayki kardes paylasim icin tesekurler...yanliz bi konuda yardimci olursan sevinirim ip adresi tamam fakat baslata basmadan once site adresi yazan yere bisey yazacakmiyiz yardimci olursan seviniriim ..........

akr0t3ch

Yeni üye
18 Eki 2009
1
0
arkadaşlar bunu kendiniz de yapabilrisiniz..
ping -n 1500 ip adresi yazın 1500 tane paket gönderip ağı kassın netten düşsün adam....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.