İp adresini pingleyin NeTi Kesilsin

mesut8159

Yeni üye
15 Ocak 2008
18
0
zuhahahahah bu kadar küçük boyutlu program nasıl interneti kesecek anlamış değilim belli ki trojeli yani bu salak ilk paylaştığı gün baktım ben dosyanı boyutuna işte bu troje dedim 3 sene önce bende vardı interneti kesen program boyutu 4488 kb simdi diyeceksinizki bu programı paylaş diyeceksiniz dimi ben olmaz diyecem çünkü 3 sene önceki güvenlikle bu seneki güvenlik aynı değil bu yüzde hiç bir seye yaramaz arkadaşlar birisi program paylaşıyorsan eger dosyanı boyutuna bakın 600 kb azsa bilin ki bu trojedir 600 kb le 1500 kb arasıdaki programlarsa işe yaramayan programlardır ve bazen bu boyutdaki programlar troje sokabiliyorlar bunada dikkatlı olun bide salak gibi program indirip denemeden tşk etmeyin sonra troje yiyorsunuz troje yediniz için tşk etmiş oluyorsunuz eger bir programı açıklaması yoksa indirmeyin photoshopla program görüntüsünü yapalar işte program bu msneyi buraya ipi buraya yazın sifre elinizde ama siz indirisiniz bir bakmışınız trojeni yemişsiniz o anda yapacağın tek sey interneti kesmek pc taramak trojeleri silmek yada direk format atmak pc ye çok uzun konuştum galiba ama haklıyım dimi arkadaşlar:secret

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
zuhahahahah bu kadar küçük boyutlu program nasıl interneti kesecek anlamış değilim belli ki trojeli yani bu salak ilk paylaştığı gün baktım ben dosyanı boyutuna işte bu troje dedim 3 sene önce bende vardı interneti kesen program boyutu 4488 kb simdi diyeceksinizki bu programı paylaş diyeceksiniz dimi ben olmaz diyecem çünkü 3 sene önceki güvenlikle bu seneki güvenlik aynı değil bu yüzde hiç bir seye yaramaz arkadaşlar birisi program paylaşıyorsan eger dosyanı boyutuna bakın 600 kb azsa bilin ki bu trojedir 600 kb le 1500 kb arasıdaki programlarsa işe yaramayan programlardır ve bazen bu boyutdaki programlar troje sokabiliyorlar bunada dikkatlı olun bide salak gibi program indirip denemeden tşk etmeyin sonra troje yiyorsunuz troje yediniz için tşk etmiş oluyorsunuz eger bir programı açıklaması yoksa indirmeyin photoshopla program görüntüsünü yapalar işte program bu msneyi buraya ipi buraya yazın sifre elinizde ama siz indirisiniz bir bakmışınız trojeni yemişsiniz o anda yapacağın tek sey interneti kesmek pc taramak trojeleri silmek yada direk format atmak pc ye çok uzun konuştum galiba ama haklıyım dimi arkadaşlar:secret

haklı bile olsan konuşmalarına dikkat et !

00speed00

Katılımcı Üye
17 Kas 2008
383
1
Dosya tc de sorun var linki yenilersen iyi olur.yada indiren arkadaşlar upload etsin.

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Yahu linke gerek yok çünkü programa gerek yok çok basit bi yöntem
Ama illa program diyorsanız ar-ge timd yayınlayacağım programı alın daha yayınlamadım ama daha.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.