Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

blue_sea

Yeni üye
13 Ağu 2007
2
0
walla kardeş güsel bi düşünce ama galiba bi işe yaramıyor.. denedim we her şeyi harfiyen tekrar tekrar yaptım ama yoq olmuyor...

bendede hata olabilir ama yoq olmuyo..

gangstablues

Yeni üye
19 Ağu 2007
2
0
Clap Clap :) alkıslıyorum paylaşım paylaşım Yeni Olmasam hackte bildiklerimi yazardım ama yeniyim örenmem greken cok sey war :'(

juankaan

Yeni üye
23 Ağu 2007
9
0
ark bende aranıza yeni katıldım ıp öğrendik diyelim onu çalıstırmak için prog gerekiyo onuda verebilimrmisiniz simidedn tesekkürler

Safety

Yeni üye
29 May 2007
3
0
hiç bişi anlamadım program indirdim kurdum ama anlattıklarını yaptım script nasıl eklices onu sölermisin çok açok anlatmısında yani :S

mustafax

Yeni üye
11 Ağu 2007
31
0
istanbul
Ewt ArkadaŞlar Tht Ye Üye Olduum İÇİn Çok Şansliyim Burda Herkez Bİrbİrİne Yardim Edİo Bu Arada PaylaŞim İÇİn Saol

NİGHTMARE989

Yeni üye
25 Ağu 2007
11
0
yaaa eyvallah kardes emegıne saglık ancak msn plus 3 u yukledım ama her seferınde calıstırmak zorunda kalıyorum ve msn mde kısısel ıletımın altında scrıpts yok ve dosyam.net e gıremıyorum sayfa goruntulenemıo yardımcı olursanız sevınırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.