Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

Barracuda

Katılımcı Üye
12 Ağu 2007
363
9
Türkiye
sevgili arkadaşlarım rarpass şifresinde hiçbir sorun yok caps lock açıktır..Msgplus yüklü olamı gerekir.Zaten şifreyi girdiğinizde yüklemenizi isteyecektir.Plus kendini kullandığınız msn sürümüyle birleştirecektir.Farklı hesap açmanıza gerek kalmıycak.Kurulum bittikten sonra script i eklemeniz gerekiyor.

ip get kutucuğu onaylandığında işlem tamamdır..gerisi msn de konuştuğunuza bakar..Artık orasını siz bilirsiniz..Program gayet sağlam kurarken dikkat ettiniz mi sorun olmaz..İyi hackler..

beqo

Yeni üye
5 Eyl 2007
2
0
yaa ben yanlış plus'ımı indirdim acaba script'e giriorum import diyorum dosya aç diyo anlamadım gitti yardım please!

cihanirvana

Yeni üye
6 Eyl 2007
3
0
arkadaşım bu bana çok lazım öğlen baktım o ilk resim gözüküodu şimdi hata verioya ya:S bütün hevesim kursamda kaldı:D

Tuerkisch_Dream

Yeni üye
6 Eyl 2007
3
0
kardes bak sen benim yukarida sundugum linki masaüstüne Koy. ondan sonra Importlamayi ac...ondan sonra dosya istiyecek...sende o IP gete tikla onu Importlasin..herhalde pek anlatamadim..:(

L3Jon

Yeni üye
12 Eyl 2007
1
0
1- Sponsor bağlantıyı işaretlediğiniz anda bilgisayarınız trojan ve saçma sapan sitelerle donatılıyor.
2- Ne yaparsanız yapın bu programı kaldıramıyorsunuz direk boota yerleşiyor.
3- Kurtulmak için tek seçeneğiniz bilgisayarınızı formatlamak.

urmak istenlenler Dükkan sizin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.