İp İle Pc 'ye Sızma

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
ben bunu denedim ama hiç baglanamadım ayrıca ipconfig bende çalışmıyor bildigim ip nolarına da baglan mıyor nedeni nedir

LuiLui

Katılımcı Üye
26 Ağu 2007
345
0
Kanka bu işlem işe yaramıyor... Bu sadece birbiri arasında ağ bağlantısı olan 2 veya daha fazla bilgisayarın herhangi birinden bu işlemi gerçekleştirerek uzaktan remote etmesi... yinede emeğine sağlık...

ugur123123

Yeni üye
30 Ağu 2007
7
0
ben herşeyini yaptımda ıp adresi falan filan derken pc ye bağlan dedim ıp adresini de yazdım böle bir şey yazdı

\\***.***.*.*:**** bilgisayarı yönetilemiyor dosya adı dizin adı veya birim etiketi sözdizimi hatalı ... sonra baştan yaz dior **** lar ıp adresi ondan yıldız koydum

cevp için [email protected] www. koy lütfen biraz farklı gelebilir msn adresi ama bende farklı olsun istedim [email protected] 24 saat onlineyim tşk...

fotanlı

Yeni üye
13 Ağu 2007
4
0
Paylaşımın için teşekkürler valla bunu bildiğim iii oldu arkadaşımın pc sine girmişlerdi inanamadı yazınızı kopyaladım arkadaşıma yollıcam .............
HADDİNİ BİLEN MERTTİR VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR ............. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE............ ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

8 Ağu 2007
83
0
arkadaşalr bunlar boş işler siz en iyisi sohbet odalarına girin ve özelde konuştuğunuz kişilerin konuşma penceresine ikişkez tıklayın ekrana IP si direkt gelir.sonrada telnet e girip open anabiladı [ıp numarası] şeklinde girin gelir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.