İp İle Pc 'ye Sızma

violeur13

Yeni üye
4 Eki 2007
2
0
başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi nerde war bea ben bulamadım

bbuddy06ank

Yeni üye
11 Eki 2007
2
0
İp i ŞÖLé ÖğRéNéCéKsiN Cmd Yé Gİrİp cMd Yé NéTsTaT -n YaZaCaKsIn karşıNA İp NuMArAsı GéLİR KURBaNIn :)

kdr...

Katılımcı Üye
30 Eyl 2007
301
12
C:\WINDOWS\System32
trojen prgramı ındırırken bu geldı ne dır bu ya dellendım gece gece :S pcme hangi kavat girdiyse

:woott:woott:woott ya kardeş bu adam baya mizah anlayışı olan biri heralde:D ama kötü bi durum ya flux trojanı kullanıyo olmalı default browsere enjekte edilmiş olduğunu hata mesajından anlayabiliyoruz orda hata yazısının yanında firefox simgesi var....

madrak5151

Yeni üye
10 Eki 2007
2
0
gelelim pc ye girmeye başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıllayarak eylem menüsünden başka bilgisayara bağ.. ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzde dir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani ve o kişinin uzaktan bağlanmasını aktive etmelisinizbuda şöyle bilgisayarım/özelliklere gel/uzak/ kulanıcıların bu bilgisayara girmesini izn ver deyin ve olur
victory.gif
ama unutmayın girişi İPTAL edin yoksa bilgi paylaşımını kötüye kullanmaktan ceza yersiniz tşklerinizi beklerim

arkadaşım zahmet edip bu konuyla ilgili bilgi yazmışsın yeni başlayan arkadaşlar için sadece çok ama çok kısa ön bilgi niteliğinde bu senin verdiğin bilgiler,

uzak bir pc ye girmenin bu kadar basit olmadığını seninde çok iyi bildiğini düşünüyorum yeni başlayan veya bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımızı boş yere umutlandırmamak gerekir deneyim bakalım kaç kişi uzak pc ye girebildi, lütfen yazsın en azından bazı yazılması gereken basit dos komutları var veya tarojanlar var senindediğin şekilde NULL olarak bile giremessin pc ye bırak dosya görmeyi, ne demek birazcık bilgin varsa bu konularla eminim anlamışsındır. kısacası kimse boşuna uğraşmasın giremiyeceksiniz buşekilde ok.

theXTaZY

Katılımcı Üye
3 Ocak 2007
696
33
sincity
gelelim pc ye girmeye başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıllayarak eylem menüsünden başka bilgisayara bağ.. ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzde dir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani ve o kişinin uzaktan bağlanmasını aktive etmelisinizbuda şöyle bilgisayarım/özelliklere gel/uzak/ kulanıcıların bu bilgisayara girmesini izn ver deyin ve olur
victory.gif
ama unutmayın girişi İPTAL edin yoksa bilgi paylaşımını kötüye kullanmaktan ceza yersiniz tşklerinizi beklerim

arkadaşım zahmet edip bu konuyla ilgili bilgi yazmışsın yeni başlayan arkadaşlar için sadece çok ama çok kısa ön bilgi niteliğinde bu senin verdiğin bilgiler,

uzak bir pc ye girmenin bu kadar basit olmadığını seninde çok iyi bildiğini düşünüyorum yeni başlayan veya bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarımızı boş yere umutlandırmamak gerekir deneyim bakalım kaç kişi uzak pc ye girebildi, lütfen yazsın en azından bazı yazılması gereken basit dos komutları var veya tarojanlar var senindediğin şekilde NULL olarak bile giremessin pc ye bırak dosya görmeyi, ne demek birazcık bilgin varsa bu konularla eminim anlamışsındır. kısacası kimse boşuna uğraşmasın giremiyeceksiniz buşekilde ok.

Kesinlikle sana katiliyorum arkdasim...millet de kasiyo bos yere....bu sekilde karsi pc ye giris yapabilmek mantikli mi beyler ? boyle bise olsa piyasada PC kalmazdi :D:D:D:D:D

cehege

Yeni üye
27 Eyl 2007
3
0
tmm da bu her zaman olmazz söleyim
eğer karşı bilgisayar uzaktan yardımı kapatmışsa
ve güvenlik duvarı açıksaki çoğu bilgisayarın açıktır
yapamazsınız benden demesi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.