İp İle Pc 'ye Sızma

leon01

Yeni üye
21 Eki 2007
46
0
arkaşlar msn konuştuğunuz kişini ip bulmak için başlat çalıştır cmd çıkan siyah ekrana netstat -n deyip entere basıyosunuz 8 ile başlayanlar sizin msn konuştuğunuz kişilerdir established yazıyosa ip bulundu demektir birden çok 8 ile başlayan numaralr çıkabilir bu msn birden çok kişi ile konuştuğunuz gösterir

NoSteam36

Yeni üye
28 Eki 2007
8
0
ya ne salak.a soru ıp ı nerden bulcas saten vermmiş bide nereden indiricez diyenlere indirecek bişi yokki

ayondört

Yeni üye
28 Eki 2007
5
0
arkadaşlar ip adresini bulmak çok kolay zaten bu sitemizde de yazıyor hatta bende turk hac team den öğrendim ama bu olay msn de gerçekleşio msn de ki script bölümünde yeni script edinin yazıyor o seçeneği tıkladığınızda msne ait bir net sayfası açılıyor açılıan sayfanın ara bölümüne ipget yazın ve çıkan sonucu indirin artık msn de kimle konuşuysunuz hepsi size geliyor bu akdar basit işte ben yaptıklarımı anlattım işin resimli kısmı zaten sizemizde mevcut biraz dolaşırsanız görürsünüz

kdr...

Katılımcı Üye
30 Eyl 2007
301
12
C:\WINDOWS\System32
bu yöntem önceki sayfalarda defalarca tartışıldı yani çalışmıyo. biraz dikkat ederseniz kendi bilgisayarınızı paylaşıma yani saldırılara açık hale getirmekten başka bişey yapmıyosunuz. bu konu gereğinden fazla uzadı forum kirliğinden başka bişey değil.

moderatör arkadaşlarımdan buraya kilit atmalarını arz ediyorum...

ayrıntı bende.........

:diablo:puah
ip adresini nerden bulucaz ? onun hakkındada bilgi verirsen çok işime yarar,,saol.

şimdiben siğze anlatayım

başlat <calıştır<cmd<netstatyapın

sonra pencerede 10 tane felan numar gelir

153.22............felan

eğer msnde konuyştuğunuz kişiden başka pencere açık değilse yanında estasible felan yazar hem yanında kaynağı yazaryani merak etmeyin

......hiçbi pencere acmayın sadece msn penceresi olsun
ve yaptığınız işlemlerde 10 felan ıp numarasından yanında bi tane değişik olur diğerleri aynı dırfarklıolan onundur ok

:diablo:puah

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
rep+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.