İstediğin sosyal medya hesabının Mail ve Telefonunu bulma //MBeyTHT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Öncelikle Merhabalar bugün sizlere bir kişinin **** olarak gizlenmiş mail ve telefonunu bulma yöntemini açıklayacağım konu büyük ve önemli bir konudur,adli biilişim bölümünden bir arkadaşım tarafından öğrendim iyi okuyunuz konuyu.​

Öncelikle JAVA ME NEDİR?

Java ME veya J2ME (Java Micro Edition) çeşitli cihazlar için tanımlanmış bir grup belirtim ve teknolojidir. J2ME belli sınıflardaki cihazlar için bir grup yapılandırma ve profillere bölünmüştür. Şu anda çoğu telefon bu platformu desteklemektedir. Şu anda belli güncellemeleri çıkan bu platformun, telefonlarda güncellemesini yapabilmeniz için, işletim sisteminin desteklemesi gerekmektedir (örnek: Symbian).

Özet olarak Arayüzümüzü Basic olarak sunan ağ işletim sistemi olarak da işlev gösteren ek yazılımdır.

BİZE LAZIM OLACAK OLAN TUŞLU TELEFON ÖRNEĞİ: Nokia 2330 CLASSİC

nokia-2330-classic-ucuz-tuslu-cep-telefonu__0549291913553995.jpg

Resim'deki telefon internete erişim sağlamaktadır ama google'ın basic versiyonudur çünki bu tür telefonlarda özellikle 2. el almamız gerekiyorki baya eski versiyon olursa ve güncellenmemiş olursa bize tarayıcı üzerinden ;

1. İNSTAGRAM
  2. TWİTTER
  3. FACEBOOK

Gibi sitelere giriş yaparak şifremi unuttum kısmından aynı yere gelmeye çalışarak eski sürüm olduğu için site ve uygulama'da normalde güncel olarak arayüzün * sansürünü kendi koyduğunu var sayarsak

* SANSÜRÜ :

Ey92Z8.jpg

Eğer var sayarsak bu *** sansürünün arayüzün koyduğunu bu sayede bu engeli aşmış olacağız.
Denenmiş olan bu sistem ne kadar güvenilir ve neden Java ME diye soracak olanlara cevap olarak,Java ME Yazılımı eski telefonlarda ağ yazılımı olarak da yerleştirildiği için Java ME Olan tüm telefonlarda bu işlem geçerlidir.

KONU ADLİ BİLİŞİM ÖĞRENCİSİ F**** K**** TARAFINDAN SADECE BANA ANLATILMIŞTIR VE DENENMİŞTİR.

-İYİ FORUMLAR //SOSYAL MEDYA ASİSTANINIZ

MrTarget

Üye
29 Tem 2017
234
3
Bu sistem bir zamanlar işe yarıyordu.Fakat şu an pek iş gördüğü söylenemez.
Örneğin,kaç kişi sosyal hesapta telefon numarasını tanimlatiyor...gibi

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Bu sistem bir zamanlar işe yarıyordu.Fakat şu an pek iş gördüğü söylenemez.
Örneğin,kaç kişi sosyal hesapta telefon numarasını tanimlatiyor...gibi

Dün deneme yaptık konuyu anlatan arkadaşım hesabımı çaldı :d tabi geri verdi eskiden daha çok face ortamında kullanılırdı ama kişi bilirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.