İstediğin sosyal medya hesabının Mail ve Telefonunu bulma //MBeyTHT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takecaremerttuglu

Yeni üye
4 Nis 2013
8
0
daha önceden bu konuyla alakalı facebooka açık mesajı göndermiştim ama önemsemediler .. sadece telefon numarası değil mail adreside görülebiliyo :D

arkadaşta belirtmiş zaten ;) eline sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
yani anladığım kadariyla bu örnek telefondan satın alıp sadece şifremi unuttum demek kendiliğinden **** sansürü kalkıyor mu yani yanlış anlamadıysam??

doğrudur hocam :)

2 şirkette aynı sunuyor fakat instagramda şifremi unuttum bölümünde googlenin
reChaptca robot doğrulaması var java telefonda bu doğrula problem yaratmayacakmı?

ReChaptca doğrulaması çıkmıyor konuda değindiğim gibi eski bir sürümünü gösteriyor hemde çok eski ve bu sayede o sansür görünmüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Açıkcası şahsen pek anlamadım.Tamam mail adresi sansürlü görünen yere kadar kendim de yapıyor ve biliyordum.Ancak orada ki sansürü nasıl kaldıracağız yazar mısınız?

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Arkadaşlar arkadaşımda bulunuyordu onu kullanıyordum maalesef bir işim çıktı elinde olan varsa denemiş oluyorsa bir kişinin mailini 2 dakika bulmak için kullanabilceğim kişi varmı ?önemli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.