İstediğin sosyal medya hesabının Mail ve Telefonunu bulma //MBeyTHT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
Facebookta 4 yıl önce denemiştim çalışıyor fakat bir sorum var İnstagram içinde gösteriyormu maili eline sağlık :)

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Bende bu var olurmu 2015-6 den kalma

pGJJdm.jpg

Bide ben 2 defa okudum ama anlamadım nasil face çalıyoz sjjs :trl

Son düzenleme:

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Bende bu var olurmu 2015-6 den kalma

pGJJdm.jpg

Bide ben 2 defa okudum ama anlamadım nasil face çalıyoz sjjs :trl

internet girişi yapması ve Java ME desteklemesi gerekmektedir.

facebookta 4 yıl önce denemiştim çalışıyor fakat bir sorum var instagram içinde gösteriyormu maili eline sağlık :)

çalışıyor sonuçta 2 şirkette aynı şekilde sunuyor sansürü biz bu sansürü geçiyoruz bu şekilde :)

eline sağlık

pass bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
1 Java Me desteklediğini nerden anlıcam
2 face nasıl hekliçem

JAVA ME varmı yokmu yüklü ise görebilirsiniz zaten daha çok internete giren tüm tuşlu telefonlarda olabiliyor ve facebook a internete giricez tuşlu telefonda kişinin İD si veya Kullanıcı adı tanımlamışsa e postası bulunur hesabıma erişemiyorum forumu var bulamazsınız arama ile ileride konu olarak açarım atıyorsunuz kimliğinizi doğruluyorsunuz ve 15 16 dakika sonrada geliyor şifre yenileme e postanızı değiştirmek ile ilgilide geliyor değişitiorz 5 gün kadar donduruyoruz alamaması için bu kadar ebediyen sizindir.

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Bu sistemi bilenler cogu kisinin hesabini kolaylikla calabilirler. Bu bilgiyi paylastigin icin gonulden tesekkur ederim.

xSynor

Üye
29 Tem 2017
203
0
Danimarka
Yani anladığım kadariyla bu örnek telefondan satın alıp sadece şifremi unuttum demek kendiliğinden **** sansürü kalkıyor mu yani yanlış anlamadıysam??

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
internet girişi yapması ve Java ME desteklemesi gerekmektedir.

çalışıyor sonuçta 2 şirkette aynı şekilde sunuyor sansürü biz bu sansürü geçiyoruz bu şekilde :)

eline sağlık

pass bekliyorum

2 şirkette aynı sunuyor fakat instagramda şifremi unuttum bölümünde googlenin
reChaptca robot doğrulaması var java telefonda bu doğrula problem yaratmayacakmı?

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
208
Şimdi bir adet eski ve tuşlu bir telefon bulduğumuz zaman internete girebiliyorsak oradan facebook açarak şifremi unuttum yaptığımız takdirde sansür olmuyor ve bu sayede zorlayarak o hesabı ele geçirebiliyoruz öyle mi? Hesabımı bul formu ile de montaj kabiliyetimizle ele geçirebiliyoruz yani hesabı, o zaman iki farklı yönü var bu işin doğru mudur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.