İstek Programlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

W0Z

Yeni üye
14 Nis 2013
24
0
kardeşim bende sinir bozucu virusleri silen ama benim programları silmeyin anti virüs arıyom

casuha

Yeni üye
28 Nis 2013
20
0
Arkadaşlar eksik .dll dosyalarını bulan program var mıdır ? Yani sistemini tarayıp eksik dll leri bulan program. Manuel olarak değil otomatik.

Son düzenleme:

serhat40

Yeni üye
8 May 2013
8
0
kardeşim bana Abbyy-Fine-Reader 11 Crack li lazm cok araştırdım cok indirdim olmadı hep hata flan vardı 6 saattir arıorm ltfn bilıyorsan kesın calısan bi lnk at :D yada Pdf word e Cevıren Turkce yazısı kaybolmadan böle crackli bi program varsa oda olur :D şimdiden tşkrler. Not: Yarına Öğlene Kadar mutlaka bulmam lasm :( programı

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.