Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

24kaan24

Yeni üye
1 Tem 2015
8
0
Şimdi Soracağım Şey Biraz Ergen İşi Ama Şimdi Bizim Okulda Bir PC Var Bu PC de Program Var Ordan Zil Falan Çalıyor Tenefüs Zili Şimdi Bütün BunlarBirbirine Bağlı Biz Bir Program Falan Yazsak C Dili Yda Java İşte Orası Sıkıntı Değilde Yapsak Bu Şekilde Okul Zilini Hack liye Bilirmiyiz ( Kabul Biraz Ergen İşi Ama Dersler Çok Sıkıcı Özellikle Fizik )

TroqsiF

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
267
0
Dahili hafızayı nasıl arttırabiliriz. Birçok program denedim uygulamaların bazı kısımlarını taşıyor harici hafıza kartına. Benim istediğim elimdeki harici hafıza kartını dahili olarak göstermek. Telefonum GT-S7562 android sürümü 4.0.4 .Sd karta taşı butonuda bu sürümde yok

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Samsung galaxy s3(gt-I9300) model telefonum çok yavaş hızlandırmak icin neler yapabilirim..

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Şimdi Soracağım Şey Biraz Ergen İşi Ama Şimdi Bizim Okulda Bir PC Var Bu PC de Program Var Ordan Zil Falan Çalıyor Tenefüs Zili Şimdi Bütün BunlarBirbirine Bağlı Biz Bir Program Falan Yazsak C Dili Yda Java İşte Orası Sıkıntı Değilde Yapsak Bu Şekilde Okul Zilini Hack liye Bilirmiyiz ( Kabul Biraz Ergen İşi Ama Dersler Çok Sıkıcı Özellikle Fizik )

Misyona ters kardesim belki sinifindan 1 kisi yada baska siniftan 1 kisi seviyordur onun hakkına girer :)

NormSSI

Yeni üye
2 Ocak 2016
3
0
İstanbul
telefonu root etmek için kullanılan tuş kombinasyonu calışmıyorsa nasıl root moduna alabiliriz
telf mark : Huawei u8650
Şu anda eğer telefonu açabiliyorsanız ve rootluysa Boot Droid (root) adlı uygulamayı yükleyip root izni verdikten sonra recovery yazılı yere tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer CM veya AOKP kullaniyorsaniz zaten ayarlarda yeniden başlatma menüsüne recovery seçeneğini ekleyebiliyorsunuz. Ordanda recovery mode a geçiş yapabilirsiniz. Eğer telefonunuzu hiç açamıyorsanız telefonunuza uygun flashtool yazılımını indirin ordan gerekli dosyaları yerleştirin daha sonra download tuşuna basın ve telefon kapalı iken bilgisayara bağlayın daha sonraki işlemleri zaten bilgisayar oto olarak yapacaktır. Ayrıca bazı flashtool yazılımları internet bağlantısı gerektiriyor. O yüzden eğer flashtool üzerinde yerleştirme işlemlerinin hepsini yaptiktan sonra download/start/okey (bu üç tuştan birisi olur işte) tuşuna bastıktan sonra uygulama tepki vermez ise internet bağlantınızı kontrol edip birdaha deneyin. Son bir uyarı daha, bazı flashtool yazılımları win10 üzerinde çalışmayabiliyor.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :RpS_rolleyes:

NormSSI

Yeni üye
2 Ocak 2016
3
0
İstanbul
e tab 4'e tablet brick olmadan nasıl root atarim?
Gerekli işlemleri bir uygulamaya bırakmak yerine bilgisayar üzerinde cmd kullanarak yapmanı tavsiye ederim (eğer cok güvenli olsun diyorsan). Ama yok uğraşmam diyorsan yerleştir cihaza TWRP yi. Reboot dedikten sonra root dosyalarını kurayımmı dediğinde evet de sonra tablet açıldığında bildirim tepsisinde supersu installer karşına gelecektir. Eğer orda göremezsen uygulamalara bak. Eğer orada da yoksa direk super su yu cihaza kurmuş demektir. Ama eğer supersu installer i görürsen ona tıkla karşına iki seçenek gelecek. TWRP, Google Play. Sen TWRP yi seçeceksin. Sonra otomatik olarak güncel root dosyalarını indirecek ve tablet kendini yeniden başlatacak. Karşına TWRP kurulum ekranı gelecek bi süre orada bekleyeceksin root paketini güncelleyecek. Succes veya buna benzer bir yazı gördügünde tablet kendini yeniden başlatacak (tabi fail oldugundada yeniden baslatacak orasi ayri mesele) ve super su kurulu bir sekilde tabletin rootlu hazir hale gelmiş olacak. Eğer fail olursa aynı şekilde supersu installer a gireceksin ve google playi seçeceksin. Daha sinra oradan indirmesini yapıcak, kurulumunu yapıcak daha sonra tabletin rootlu bir şekilde hazır hale gelecek.

Alekslmfao

Yeni üye
21 Kas 2015
3
0
Samsung galaxy a5 lolipop . Wifi şifreler crypli nasıl çözerim 1 senedir uraşıyorum hiç bişey bulamadım play markette kayıtlı şifreler şifrelenmiş olarak gösteriyor (tel rootlu)

resuldemirkan

Yeni üye
26 Ocak 2016
3
0
Ustad ben samsung galaxy a7 kullaniyorum kitkatta yani 4.4.2 de iken telefon superdi guncelleme yaptim 5.0.2 su an cok berbat oldu cooook yavasladi bu duzelirmi duzelmez ise kitkat a dusurcem sistemi . Dusururken garantiden cikarmi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.