Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Samsung galaxy note 2 kitkat 4.2.2 kullanıyorum nasıl root yapabılırım ? Konu baslıklarını ınceledım ancak bırsey anlamadım yardımcı olursanız sevınırım.

BY M4SS4CRe

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
374
1
30
Kardeşim ASUS Zenfone 5 root ekranı filan açılmıyor bir işlem yaparken usb ekranında kaldı ama ne yaparsam yapim root vb. ekranlar açılmıyor format atıcam rom atıcam yine olmuyor ??

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Aynı agdaki kisilerim facebook sifresine erismek istiyorum art niyetim yok sadece arkadasima kucuk bir saka yapicam :D (Android)
Dsploit facebook sifresini nasil aliyor bulamadım
Intercepter ng kullandim facebook sifresi almiyor galiba buradaki sifremi gorur mu diye denedim ID dogru aldi sifreyi kriptografi kullanilmis sekilde verdi herhalde bu sizin önleminiz tesekkurler THT guvenlik icin :D

justen33

Yeni üye
5 Ara 2007
19
0
dokunmatiği bozuk telefona usb ile nasıl bağlantı sağlayabilirim...usb hata ayıklama modu kapalı o yüzden giriş yapamıyorum ... yardımcı olursanız sevinirim

exados

Yeni üye
25 Ara 2015
15
0
selamun aleyküm ustam ben pc ye format atacamda cd usb olmadan programla atabilirmiyim içindeki programlarıda yüklüyecek biraz saçma oldu ama Windows sahte die hata veriyor az çok hack olayından anlarım ama bu format olayından hiçbir zaman anlayamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.