Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Vodafone 975N ( Smart3 olarakda bilinir ) Root nasıl atiliyor şuanki sürümü 4.1.1 android 4.4.2 Nasıl yapabilirim ?

Telefonunuzu Bilgisayara Bağlayın, Driverleri Yükleyin Ve Unlock Root Programı İle Rootlayabilirsiniz

Sürüm Yükseltme İçin Telefonunuza Uyumlu 4.4.2 Sürümünde Bir Rom Kurmalısınız

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Iyi gunler ben apkleri editlemek icin bir program soracaktim acaba yardimci olabilir misiniz
Lucky Patch diye bir program kullandim ama olmadi
Programlardaki reklamlari ve lisans kontrollerini kaldiramiyorum

sanırsam unpack yapıp reklam kodunu bulman gerek ,,bazılarında xml dosyasında oluyor bazısında .db dosyasında oluyordu sanırım ,,

Apk Türkçeleştirme Ve Düzenleme - Resimli Ve Videolu Anlatım - MaxiCep

Yukarıdaki anlatımla haşır neşir oldukça kendiliğinden çözersin işi ,, gözüne büyük zor gelmesin ,, bir iki denemeden sonra su gibi akıyorsun :D

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
İyi Akşamlar..
Bn Arkadaşın Pc sine format attım da Çift sürücü yüklenmiş.
Bn önceki sürümü tamamen silmek istiyorum..
Windows 7 ultimate aynı format ama..
Yardımcı olursanız sevinirim...

Eğer yeni formatını ayrı bölüme atmışsın örneğin C ile D 'de windows klasörü gözüküyorsa kişisel dosyalarını kullanmayacağın windows sürümünün bulunduğu bölümden çıkarıp biçimlendirirsen sorunu çözersin ,,

Aynı bölüme format attıysan yeni bölüm oluşturup üçüncü bir format ile ilk dediğimi eski ikisi için yapmalısın ki temiz çalışsın ,,

Yani mantık aynı

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Abiim Bende Tendanın Wifi Adaptörü Var Usb Girişli Işıgı Yanıyor Ama Pc Görmüyor PC Kapatıyorum Takıyorum Yine Işıgı Yanıyor Ne Yapmalıyım

Başka pc de denedikten sonra sorununun bahsettiğin pcden kaynakladığını görürsen aygıt yöneticisinden aygıtı silip internetten driver dosyalarını bulup tekrar aygıt yöneticisinden bilgisayar konumundan tanıtmalısın aygıtını ,, yani manuel tanıtma ,,

Yok eğer sorun cihazında ise elektronik ile aran iyi ise ve cihazın usb kısmınının kablo bağlantısını görebilecek kadar kapağını açabiliyorsun 1 tlye havya alıp usb bağlantı noktalarını lehimlemelisin ,, gene olmazsa aynı şekilde mekanik bir arıza yani dışarıdan entegreden olmayan bir arıza ise aynı şekilde deneme yanılma yoluyla aynı işlemi gerçekleştirebilirsin ,,

Ya da garantisi varsa gönder garantiye :D

veyselfatih

Yeni üye
27 Şub 2011
6
0
fake whatsapp mesaj uygulamasini bilen varmi .. yazzy ye baktım ama sadece fotograf şeklinde oluyor benim istedigim whatsapp uygulamasinda gorunsun sahte mesajlar

bycomodo

Yeni üye
26 Haz 2014
8
0
şanlıurfa
ben replica Note 3 kullanıyorum telefonumda kamera açmak istiyorum bana 'KAMERAYA BAĞLANILAMIYOR' diye bir hata veriyor ve kapanıyor. ne yapamam lazım yardım ediniz lütfen...

ccanka

Üye
12 Eyl 2007
153
0
bir telefonda aynı ada iki adet uygulama kullanmak mümkün mü ? 2 facebook 2 whatsapp gibi. ( cihazım rootlu )

everyday king

Yeni üye
23 Tem 2014
15
0
M E T A ınf dosyası var Xda dan indirdigim ziplerde flasliyorum olmuyor manuel yapiyim dedim ama dosyayı nereye atacagimi bulamadim

ysnfdvs

Yeni üye
14 Eki 2014
2
0
merhaba whatsapp hack araması yaparken sıtenızde mac adresı değiştirilerek yapılacağına dair bilgi okumam uzerıne üye oldum.bana bu uygulamayı yapmamda nasıl olur bilmıyorum ama yardımcı olmanızı rica edıyorum

Freez0ne

Üye
1 Eyl 2014
60
0
telefonum brick oldu araştırma yaptım rom atın diyorlar atıcam ama bilgisayarımda telefonumun usb sürücüleri olmadığından atamıyorum Huawei U8850 telefonumun modeli usb sürücüsünğ nerden bulabilirim ?

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Ben telefona root oldum dolayısıyla telefon garantiden çıktı rootu kaldırıp nasıl eski haline döndürürüm telefonum galaxy s4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.