Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

mrjosep

Yeni üye
31 Ara 2014
22
0
Türkcell t50 root ve rom yapsam garnatiden çıkar mı telefon ? ve root ve romu nasıl yapabilirim ?

mrjosep

Yeni üye
31 Ara 2014
22
0
Root atarsan garantiden çıkmaz. Room atarsan çıkar kardeşim. Ancak garantiye ***ürmeden önce unroot yapman lazım. Netten t20 root dosyasını indirip recovery moddan atabilirsin...

Root ve room tam olarak ne işe yarıyor kardeşim açıklaya bilir misin ? Bu işlerde pek bilgim yokda

kabardey3

Yeni üye
3 Şub 2015
20
0
Selamlar. Pc için Türk hack tram walpapper paylaşmıştınız.
Bu sefer de andoid versiyonunu çıkarmanız mümkünmü?

kabardey3

Yeni üye
3 Şub 2015
20
0
General mobile discovery 16 gb telefonumda yetersiz alan sorunu var pek bir şey yüklü olmadığı halde. Bunun bir çözüm yolu varmı?

prolax37

Yeni üye
3 Şub 2015
2
0
Öncelikle herkese merhaba
Bende discovery 16gb lık telefon var telefonuma root attım sonra discovery customizer ile cwm yükledim ama cwm modunda tekrar başlattığımda telefon ekranına siyah bi ekran geldi ve telefonu normal olarak başlattı orijinal recoveryi yükledim ama aynı sorun devam etti biraz araştırdım internette half brick diyorlarmış bu soruna ve doğru düzgün bir çözüm bulamadım bu konuda bana yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim

şimdiden teşekkürler...

Blue99

Üye
28 Ocak 2009
99
0
Şöyle bir sorum var arkadaşlar
bilmiyorum aranızda AndroRAT kullanan var mi ama;
Oluşturduğum apk'yı cihaza atip çalıştırdığım zaman bir süre bağlanti kuruyorum ama yaklasık 10dakika sonra bağlanti gidiyor. O apk'yı nasıl sürekli çalışır tutabilirim?

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
Bende casper chy model laptop var ve ben içerisine linux mint 17 qiana yükleyemiyorum. Yardımcı olabilir misin dostum

BlackBlock

Yeni üye
29 Ocak 2015
35
0
Ankara
Avea intouch 3 veya herhangi bir zte marka telefon hakkında sorunlarızı yazabilirsiniz
Elimden geldiği kadar yardım ederim.

06pecerim

Üye
1 Kas 2007
94
0
bende flytouch8 10.1" tablet var android yazısında takılıp kalıyor yani açılmıyor ne yapmam gerekli yardım edebilecek olan varmı

ressam53

Yeni üye
3 May 2012
3
0
b-united telefonum var imei atmam gerekıyor ne yaptırsam beceremedım yardım edersenız sevınırım

andro26

Üye
19 Nis 2015
244
0
los encılıs
vodafone smart mini sarj sorunum var bunu sarj kalibrasyonu ıle cozebılırmıyım
ve casper vıa tabletım var bu tablete uygun bıldıgınız bı rom var mı acaba
sımdıden teşekkürler...

Ozgurta

Yeni üye
22 Nis 2015
13
0
Concord Smartpad Quad 7

Arkadaslar ben Concord Smartpad Quad 7 tablet aldım root nasıl atabilirim lutfen yardım çunku bazı oyunlara girmior..:inv:RpS_unsure::RpS_unsure:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.