İstek Yazılım Grubu Vb6 !

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Veritabanlı antivirüs istiyorum. veritabanında 10000den aşşa virüs olmaması lazım !
bunu ben yapcam :D

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yazılım İsmi : Eğer Yapılabiliyorsanız Poineter Sabitleyici Yapın Lütfen

İşlevi : Vb 2008 İle Hile Yazıyorum Pointer Sabitleyemiyorum Ben Adresi Yassam Program Pointere Çevirse Diyorum...

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Fatal kardesim soylemeyi unuttun :/
ben vb 2010 kullaniyorum konuda ismimim yanina yazarsan sevinirim :))

Tesekkurler

ByCash57

Üye
18 Eki 2013
166
0
Sinop
Mübarek Gelir Gider Programı Yapmak İstiyorum KOntör Vb gibilerini satıp gelir gider i ne kadar olduğunu kaydetecek bir program lazm yardmcı olrmsn

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Yazılım İsmi : Otomatik Tuş Basıcı

İşlevi : 10 saniyede bir 5 defa w 1 defa f5 basıcak start stop butonu olucak bir program yapabilirmisiniz ?

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Yazılım İsmi : Otomatik Tuş Basıcı

İşlevi : 10 saniyede bir 5 defa w 1 defa f5 basıcak start stop butonu olucak bir program yapabilirmisiniz ?

SLm bu arkadaşın istediği benimde işimi görür yaparsanız sevinirim ama o olmasada sadece yarım saniyede bir tuşa basması yeterli bide şöyle bi özellik olursa güzel olur mesela kaç defa basmasını istersek yazalım o kadar bassın yapabilirseniz çok işime yarar kolay gelsin iyi forumlar.

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Ogrenebilirsin......

SLm bu arkadaşın istediği benimde işimi görür yaparsanız sevinirim ama o olmasada sadece yarım saniyede bir tuşa basması yeterli bide şöyle bi özellik olursa güzel olur mesela kaç defa basmasını istersek yazalım o kadar bassın yapabilirseniz çok işime yarar kolay gelsin iyi forumlar.

Kardesim Visual Basic(bu) kategoride SendKeyskomutu adli konu var ordan yapabilir-ogrenebilirsin,)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.