İstek Yazılım Grubu Vb6 !

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
@dumann05 Yapmak İsterdim Ama hile Yazmak Konusunda pek bilgim Yok Ama bildiğim kadarıyla Adres Değil Pointer Bulman Lazım Adresler Sürekli Değişir.Pointer ları Bulup Onlarla İşlem Yapmak Gerek Pointer Bulma Konusuda Nette Vardı Ararsan Bulursun Çok zor değil.

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yok Diyorum ki Ben Programa Adresi Yazıcağım Program Pointer'e Çevirecek Ve Ben O Pointeri Kullanabileceğim Oyun Hilelerinde vs.. Hayır Yani Program 1 Pointer 1 Adress İstese 2 Sini Birleştirse ne biliyim Adreesi Belirttiğim Pointere Çevirse Diyorum Yapana Helal Başka Bir Şey Demiyorum Ama Güzel Olurdu Yazılsa Neyse İyi Forumlar...

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Hakan arkadaşımıza katılıyorum hem zor bir porgram istemedikki bilen bir kişinin zamnını alacağını düşünmüyorum

l2onaldo

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
641
0
1-) Exe Kontrol Programı :
Durum :
Alındı yakında başlanacak....
saçma ben gidip milletin programı kilitleyim ozaman ?

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Elimden Geleni Yaptım Grafikle Falan Uğraşmadım Basit Bişey Oldu Umarım İşinize Yarar.
1.png

dowloand:

Tıkla

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Valla Bilmem Ama Server Falan Gömmedim Zaten nerden baksan 20 Satır Kod yani ne trojanı Bilemedim hatta Source bile sildim yani Kodların içinde sendkeys Oldugu için virüs uyarısı veriyor Olabilir. 20kilobyte zaten rat kullandıysan Bilirsin serverler Nerden Baksan 1 2 mb tır ama merak etme Server falan Atmadım istersen Vb Decomplier ile açıp bakabilirsin

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Valla Bilmem Ama Server Falan Gömmedim Zaten nerden baksan 20 Satır Kod yani ne trojanı Bilemedim hatta Source bile sildim yani Kodların içinde sendkeys Oldugu için virüs uyarısı veriyor Olabilir. 20kilobyte zaten rat kullandıysan Bilirsin serverler Nerden Baksan 1 2 mb tır ama merak etme Server falan Atmadım istersen Vb Decomplier ile açıp bakabilirsin

şu an denemesini yaptım metin belgesinde çalışıyo ama sitede basmıyo acaba her W bastında enter bastırma şansın varmı dostum

sitedede basıyo ama göndermiyo ben entere basana kadar geç kalıyom hane neter butonuda olsa

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Son düzenleme:

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
1-) Exe Kontrol Programı :
Durum :
Alındı yakında başlanacak....
saçma ben gidip milletin programı kilitleyim ozaman ?
Boş yorumlardan kaçınalım....
Benim Dediğim Programı Yapıyor musunuz ? bro !
Yapılıyor kardeşim konudan takip edebilirsin.
Valla Dediğim gibi Kodları falan sildim.Source de Şuan başka işim var Musait bir zamanda Tekrar Bakarım
Lütfen proje isteklerini konu altında değil ö.m ile görüşünüz...

Konu kirleniyor gördüğünüz gibi...

JeweLRocK

Üye
6 Ocak 2013
181
0
Autopack source lazım net.freawork istemeyen

bide antivirüs source lazım metin2 pvp hileleri engellemek için yapcam db yi kendim oluşturcam yani yardım ederseniz çok sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.