Kali Linux Nedir ? | Basit Anlatım

hawkshaw

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
301
0
İstanbul
güzel bir anlatım,
bir sorum var mesela backtrack ta sorun oldu
windows 7 yi etkiler mi
yani birbirinden bağımsızmı

6 Tem 2011
212
1
GökYüzü
Bundan bi kac ay önce rc4 de denemiştim windows 7 ile birlikde kuruluyor bnde calismişti ayrica usb veya bi dvd yardımıyla live cd de yapabilirsiniz. Yalnız kafama takılan bişey var konuda sadece wiriles şifresi kırma yazmışsınız bnce içinde bundan kat ve kat fazlası var ;)

kmlozvarol

Katılımcı Üye
25 Ağu 2011
837
1
Bundan bi kac ay önce rc4 de denemiştim windows 7 ile birlikde kuruluyor bnde calismişti ayrica usb veya bi dvd yardımıyla live cd de yapabilirsiniz. Yalnız kafama takılan bişey var konuda sadece wiriles şifresi kırma yazmışsınız bnce içinde bundan kat ve kat fazlası var ;)

bence de :) ama burada sadece wireless kırmayı anlattım

Windows 8 de dedıgın gıbı olurmu

ben windows 8 kullanıyorum, virtual pc'ye kurarsan sorun çıkmaz

simdi bu işletin sistemini beğenmedik geri dönüşüm yapıla biliyomu

tabii ki, hatta riske girmek istemezseniz virtual pc'ye bile kurabilirsiniz

0386

Yeni üye
3 Ocak 2010
1
0
vmware ile backtrack 5 i kuruyorum ama sizin dediğiniz gibi resim 2 gelmiyor neden açamıyorum bi yardımmmmmm

CyberSays

Yeni üye
20 Eyl 2012
45
0
Sagol keke bişi sorcam indirdim de ben torentten ındırıdm pc ye dırek stup falan yok yenıdenmı başlatam daemon tools lada açtım yok bı halt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.