Karne Hediyesi Türk Hack Team'den!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Malum, eğitim sezonunun sonuna geldik. Eğitim bizim için önemli. Biliyoruz ki bu ülkedeki her sorun eğitimle çözülür.

Madem öyle, eğitimi önemseyen diğer öğrencilere de ufak bir hediye verelim dedik. Takdir alan ilköğretim ve ortaöğretim(lise) öğrencileri arasında bir çekiliş yapacağız. Kazanan 5 kişiye Türk Hack Team logolu kupa vereceğiz. 10 kişinin de kullanıcı başlığını bir haftalığına değiştireceğiz.

Katılmak için karnenizin yanına ayrı bir kağıtta Türk Hack Team'deki kullanıcı adınızı yazıyorsunuz. Karnenizle beraber fotoğraf çekiyorsunuz. Takdiriniz önde, karneniz arkada. Kullanıcı isminiz okunur olmalı. Tam yazılmalı. İsim soyisim haricinde karnedeki diğer bilgilerinizi sansürleyebilirsiniz.

Daha sonra bu fotoğrafı [email protected] adresine gönderiyorsunuz.

Bizler de tahminen pazar akşamı çekiliş sonuçlarını duyurup kazananlar ile iletişime geçiyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat
Eğitime gerekli önem ve destek verilmeli,gerçekten hoş bir proje.Solo-Turk üstadımıza duyarlılığından ötürü teşekkür ediyorum.

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Ben katılmak isterim ancak şöyle bir sorunum var not ortalamam 89 ancak müzik 42 diye teşekkür alıyorum bende katılabilir miyim?

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
Malum, eğitim sezonunun sonuna geldik. Eğitim bizim için önemli. Biliyoruz ki bu ülkedeki her sorun eğitimle çözülür.

Madem öyle, eğitimi önemseyen diğer öğrencilere de ufak bir hediye verelim dedik. Takdir alan ilköğretim ve ortaöğretim(lise) öğrencileri arasında bir çekiliş yapacağız. Kazanan 5 kişiye Türk Hack Team logolu kupa vereceğiz. 10 kişinin de kullanıcı başlığını bir haftalığına değiştireceğiz.

Katılmak için karnenizin yanına ayrı bir kağıtta Türk Hack Team'deki kullanıcı adınızı yazıyorsunuz. Karnenizle beraber fotoğraf çekiyorsunuz. Takdiriniz önde, karneniz arkada. Kullanıcı isminiz okunur olmalı. Tam yazılmalı. İsim soyisim haricinde karnedeki diğer bilgilerinizi sansürleyebilirsiniz.

Daha sonra bu fotoğrafı [email protected] adresine gönderiyorsunuz.

Bizler de tahminen pazar akşamı çekiliş sonuçlarını duyurup kazananlar ile iletişime geçiyoruz.

Fikir Solo Türk adminime ait. Her zaman eğitime dair duyarlılığına şahit oluyorum, koca yürekliliğini daima görüyoruz. Bu fikir için de ona teşekkür ederim.
Tıp okuyana bir şey yokmu ya biz oraları geçtik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.