Karne Hediyesi Türk Hack Team'den!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Dostlarım;

Eğitim, bizlerin en çok kıymet verdiği konulardan. Sizler ülkemizin geleceğisiniz; Bir gün sizlerden emanet aldığımız makam ve mevkileri, asıl sahipleri olan sizlere devredeceğiz. Ve isteriz ki gözümüz arkada kalmasın..

Hepiniz teker teker öyle kıymetlisiniz ki..

Lütfen kendinizin kıymetini bilin. Ne olduğunuzun, kim olduğunuzun farkına varın..

"Bütün ümidim gençliktedir." diyen Ulu Önderimize layık olun..

Son olarak; DD nin vereceği ödüllere ek olarak ben solo Türk olarak 5 güzel karneli kardeşimin nicklerini değiştireceğim. Diğer adminler ne yapar bilmem.. ;)

En içten saygılarımla.

abdul1505

Üye
3 Haz 2017
112
3
Mardin
Dostlarım;

Eğitim, bizlerin en çok kıymet verdiği konulardan. Sizler ülkemizin geleceğisiniz; Bir gün sizlerden emanet aldığımız makam ve mevkileri, asıl sahipleri olan sizlere devredeceğiz. Ve isteriz ki gözümüz arkada kalmasın..

Hepiniz teker teker öyle kıymetlisiniz ki..

Lütfen kendinizin kıymetini bilin. Ne olduğunuzun, kim olduğunuzun farkına varın..

"Bütün ümidim gençliktedir." diyen Ulu Önderimize layık olun..

Son olarak; DD nin vereceği ödüllere ek olarak ben solo Türk olarak 5 güzel karneli kardeşimin nicklerini değiştireceğim. Diğer adminler ne yapar bilmem.. ;)

En içten saygılarımla.

Abi Karneleri Sana Nasıl Ulaştırabiliriz 9 Hazirandamı Yoksa E-okuldanmı ?

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Güzel olmuş aslında fakat keşke daha önceden duyurulsaydı, daha çok kişi derslerine odaklanıp takdir almaya çalışır, derlerle ilgili bilgileri artardı.

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Yanılıyorsun ciddi anlamda başarılı öğrenciler, mühendisler, memurlar ve alanında başarılı insanlar var. Gelip geçenler de var. Söylediğimde şaşıracağınız yerlere ulaşan insanlar var burada.

Tabii ki hocam, her yerde memurlar var internette. Ama ben şu yandan dedim, hack alanında aktiflik tarafından baktım. Evet, biliyorum zaten THT'de ki bir çok başarılı kişileri. Hackingde aktif olup, lisede takdir almak ilginç geliyor bana, en azından şimdiye kadar böyle birisini görmedim ne yazık ki.

EDİT: Kişisel görüşüm. :)

Son düzenleme:

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Tabii ki hocam, her yerde memurlar var internette. Ama ben şu yandan dedim, hack alanında aktiflik tarafından baktım. Evet, biliyorum zaten THT'de ki bir çok başarılı kişileri. Hackingde aktif olup, lisede takdir almak ilginç geliyor bana, en azından şimdiye kadar böyle birisini görmedim ne yazık ki.
Bence yanılıyorsun. :)

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1

emin misin ?
yanılıyorsun dostum burdayız diye öyle hayallerde görünen (şöyle sabah saat 7'den gece 1'e kadar yatmayan bütün gün ekran başın da yemek yiyen asosyal dersleri berbat gözülüklü) kişiler değiliz

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
emin misin ?
yanılıyorsun dostum burdayız diye öyle hayallerde görünen (şöyle sabah saat 7'den gece 1'e kadar yatmayan bütün gün ekran başın da yemek yiyen asosyal dersleri berbat gözülüklü) kişiler değiliz

Ben de öyle değilim, keşke kim olduğumu hızlıca anlatabilsem. Yanlış anladın sen, mesajı. Burada olmaktan bahsetmiyorum, professional hacker olmaktan ve lisede takdir almaktan bahsediyorum.

Son düzenleme:

turpro

Üye
13 Eyl 2011
79
1
Cehennem
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.