Karne Hediyesi Türk Hack Team'den!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Cok guzel proje :) takdir alacagimdan ziyade bu proje icin heyecanlandim.Emegi gecen herkese tesekkurler :)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Çok güzel proje olmuş Katılacak arkadaşlara başarılar :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Tabii ki hocam, her yerde memurlar var internette. Ama ben şu yandan dedim, hack alanında aktiflik tarafından baktım. Evet, biliyorum zaten THT'de ki bir çok başarılı kişileri. Hackingde aktif olup, lisede takdir almak ilginç geliyor bana, en azından şimdiye kadar böyle birisini görmedim ne yazık ki.

EDİT: Kişisel görüşüm. :)

Yok dostum hurafe onlar :D

Cidden zehir gibi insanlar var. Bir gün umarım gösterebilirim. Öğrenci olarak fen lisesinde, tıp fakültelerinde bulunanlar var. Dünyaca ünlü markalara mühendis olan, yahut staj yapanlar var. E sonra devletin belli kesimleri ile bağlantısı olanlar var.

Ancak hiçbirini alenen sayamam. Ne şirket ismi ne de üye ismi verebilirim. Ancak çok kişi var.

Bizim de asıl amacımız bu değil midir :)

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Tabii ki hocam, her yerde memurlar var internette. Ama ben şu yandan dedim, hack alanında aktiflik tarafından baktım. Evet, biliyorum zaten THT'de ki bir çok başarılı kişileri. Hackingde aktif olup, lisede takdir almak ilginç geliyor bana, en azından şimdiye kadar böyle birisini görmedim ne yazık ki.

EDİT: Kişisel görüşüm. :)

Hocam ben öyle çok başarılı veya üstün bilgisayar meziyetleriyle donatılmış birisi değilim. Sadece programlamayla imkanım el verdiğince ilgilenirim ama gerçekten disiplinli ve azimli bir şekilde ilgilenirim. Diğer üyelerden daha yetenekli olduğumu söyleyemem ama daha çok araştırdığımı söyleyebilirim. Karne ortalamam da 98, taktir + onur belgesi alacağım bu sene

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Takdir Belgesi+İftihar Belgesi alıyorum Katılıyorum 8.sinifim pardon resmi atacağım :)

Son düzenleme:

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Hocam ben öyle çok başarılı veya üstün bilgisayar meziyetleriyle donatılmış birisi değilim. Sadece programlamayla imkanım el verdiğince ilgilenirim ama gerçekten disiplinli ve azimli bir şekilde ilgilenirim. Diğer üyelerden daha yetenekli olduğumu söyleyemem ama daha çok araştırdığımı söyleyebilirim. Karne ortalamam da 98, taktir + onur belgesi alacağım bu sene

Kapital sistemin kolaylıkları...

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Yok dostum hurafe onlar :D

Cidden zehir gibi insanlar var. Bir gün umarım gösterebilirim. Öğrenci olarak fen lisesinde, tıp fakültelerinde bulunanlar var. Dünyaca ünlü markalara mühendis olan, yahut staj yapanlar var. E sonra devletin belli kesimleri ile bağlantısı olanlar var.

Ancak hiçbirini alenen sayamam. Ne şirket ismi ne de üye ismi verebilirim. Ancak çok kişi var.

Bizim de asıl amacımız bu değil midir :)

İstisnalar kaideyi bozmaz, şaka şaka haklısınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.