Kendim Mesajlaşma Uygulaması Yaptım

Mickeyy

Yeni üye
10 Mar 2019
39
0
Son düzenleme:

JCursed

Üye
12 Ağu 2018
149
0
-
Merhaba,

Konunuzun altına virüstotal linki eklememişsiniz. Eklemezseniz konunuz kaldırılıcaktır.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,004
Dinlenmede.

Ekran görüntüsü eklermisin

Hazır programla yapılmış.. Bunlarda sıkıntı çıkmaz, sıkıntı çıkaracak kodu eklemek pek mümkün değildir.

Yine de virüstotal'e basıverdim ben: https://www.virustotal.com/gui/file...mRlNWQ1YmE2NjhkNGQ6MTU1Mzk3MjQ3MQ==/detection

Severim ince düşünceleri zztri

Mickeyy

Yeni üye
10 Mar 2019
39
0
VirüsTotal Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü eklermisin

Severim ince düşünceleri zztri

OvpaOD.jpg
[/url][/IMG]

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,801
356
85
u bilmiyorum maalesef
ileride kendi app ini yazmanı da bekliyoruz başarılar :cool

Merhaba,

Konunuzun altına virüstotal linki eklememişsiniz. Eklemezseniz konunuz kaldırılıcaktır.

Virüs Total linkini de paylaşırsanız sevinirim.

Bu tür postlar ile zaman kaybetmeyin forumda.
Mobiroller paylaşımıdır virüstotal atmak oldukça gereksiz olacaktır özel mesaj ile bildirebilirsiniz böyle durumlarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mickeyy

Yeni üye
10 Mar 2019
39
0
kardeşim ileride kendi app ini yazmanı da bekliyoruz başarılar :cool

Bu tür postlar ile zaman kaybetmeyin forumda.
Mobiroller paylaşımıdır virüstotal atmak oldukça gereksiz olacaktır özel mesaj ile bildirebilirsiniz böyle durumlarda.

Teşekkür ederim 😊 bunu bu olayı devam ettireceğim 👍

Moderatör tarafında düzenlendi:
31 Ara 2018
72
0
Kendi Görüşümdeki Önerileri Vereceğim sana

1.Öneri =) Şifreli Konuşma Ekleyebilirsin
2.Öneri =) Yetki Sistemi Ekleyebilirsin
3.Öneri =) Apkya Güzel Panel Yapabilirsin Genişmişi
4.Öneri =) Apk ya GörselikOlur

Hayırlı Akşamlar​

seyit124

Yeni üye
24 Tem 2009
40
0
Arkadaşlar Kendi Uğraşlarım Sonunda Bir Mesajlaşma Uygulaması Yaptım Üyelik Olmadan konuşulamayan sadece üyelerin birbiri ile konuştuğu bir uygulama bir bakarmısınız bilgisi olanlar desteklerinizi bekliyorum daha başka neler yapılabilir 20.000 üye kapasitesi var
https://my.mobiroller.com/downloadAPK/?apk=426094896192.apk

Virüs total linki : https://www.virustotal.com/gui/file/6033c716ec5d518a3edfce48a2bb1ed9e83dfa01a03a39f091d6d0a93f9aa442/detection

ekran görüntüleri nerede ?

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
virüslü değil dir dimi
tıklayınca direk bişey indide ondan ama ben iptal ettim virüslü değilse indiricem söylermisin virüslümü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.