Kendim Mesajlaşma Uygulaması Yaptım

seyit124

Yeni üye
24 Tem 2009
40
0
virüslü değil dir dimi
tıklayınca direk bişey indide ondan ama ben iptal ettim virüslü değilse indiricem söylermisin virüslümü

içerisinde virüs olup olmadığını anlayamazsın C# da bir kaç oynama ile bir çok virüs programından gizlenen trojenler üretebilirsin. Arkadaşın uygulamasında belki virüs yoktur ama benim anlamadığım neden ekran görüntüsü paylaşılmıyor

Ty Inc

Üye
15 Eyl 2018
167
3
Mobiroller sitesine girip sizde uygulama yapabilirsiniz ama 1-2 ay sonra uygulamada mobiroller reklamları çıkıyor yanı berbat:)

Mickeyy

Yeni üye
10 Mar 2019
39
0
virüslü değil dir dimi
tıklayınca direk bişey indide ondan ama ben iptal ettim virüslü değilse indiricem söylermisin virüslümü

içerisinde virüs olup olmadığını anlayamazsın C# da bir kaç oynama ile bir çok virüs programından gizlenen trojenler üretebilirsin. Arkadaşın uygulamasında belki virüs yoktur ama benim anlamadığım neden ekran görüntüsü paylaşılmıyor

Ekran görüntüsü var ilk sayfada zaten virüs total linkide var Ve buraya virüs koymak gibi derdi olan gelmesin bu haklı dayanışmayı sağlayan THT ye

Uygulama indirme linkini atsana

https://yadi.sk/d/h1p6C9cnRMt7xw

Ekran görüntüsünü direk konuya eklermisiniz ?

Ekran görüntüleri bulunmakta

Ekran görüntüleri bulunmakta

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Co Admin Yardımcısı
13 Ocak 2019
11,239
7,707
Gerçekten güzel bir programa benziyor. Sana öneri olarak bence yetki yada rütbe sistemi gibi bir şey koy. Forumdaki gibi bir şey yap ancak asteğmen vs. değil, çaylak usta gibi vb.

Mickeyy

Yeni üye
10 Mar 2019
39
0
Gerçekten güzel bir programa benziyor. Sana öneri olarak bence yetki yada rütbe sistemi gibi bir şey koy. Forumdaki gibi bir şey yap ancak asteğmen vs. değil, çaylak usta gibi vb.

uygulama içerisinde şuanda var zaten sadece üye olanlara has moderatör admin vs yetkiler verebiliyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.